Image default
Erkek Sağlık

En Etkili Penis Büyütme Egzersizleri

Erkekler cinsel yaşamlarında genellikle penis boyundan yakınır. Ancak bunun bilimsel olarak da kanıtlanan birtakım egzersizlerle doğal olarak zamanla büyüdüğü belirlendi. Elbette bunun da belli bir sınırı bulunmaktadır. Yine de egzersizler sabırla ve düzenli olarak uygulandığı zaman her açıdan penis büyütme boyunun beş altı santimetre kadar daha uzun olduğuna kendi gözlerinizle tanık olabilirsiniz.

İnik Haldeyken Çekme Egzersizi

Penis inik haldeyken yani erekte olmamış bir halde iken hafifçe öne doğru çekiştirilerek bir dakika müddet bu durumda bırakılarak günde sadece bir kere bu egzersizin yapılması gerekir. Zamanla doğal  penis büyütme ile boyunun gerçekten de uzadığına kesinlikle şahitlik etmiş olursunuz. Bu da son derece önemli bir konu olması adına önemlidir.

Masaj Egzersizi

Bir diğer penis büyütme egzersizi ise yine masaj egzersizi olarak hafif dokunuşlarla penisin sertleştirilmesidir. Mastürbasyona benzer bir teknikten farkı çok yumuşak bir şekilde penisin ovulması sıkılmasıdır. Bu teknik de özellikle sabahları yapıldığı zaman penisin kısa bir süre zarfında gözle görülür derecede büyüdüğüne kesinlikle şahit olunacaktır.

Bütün bu tekniklerin dışında en etkili yöntem kesinlikle penis büyütme ameliyatlarıdır. Bu ameliyatlarla penisin olduğundan daha çok büyümesi mümkün hale gelecektir. Böylece herkesin kısa bir zaman diliminde cinsel hayatlarını adeta kabusa çeviren bu psikolojik bunalımlardan bir an önce kurtulmaları mümkün olacaktır. Böylece hem erkeğin hem de partnerin her anlamda tatmin olması ve sıra dışı bir cinsel performans sergilenmesi her anlamda mümkün olan nitelikler arasında gelir. Bütün bu özellikler de her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tamamen farklı özellikleri bir arada sunması adına çok önemli bir konu olmaya devam etmesi adına gerçekten de her anlamda ihmal edilmemesi gereken noktadır.

Benzer Yazilar

Afrodizyak Besinler

Ahmet DOĞDU

Sağlıklı Saçlar İçin Alınması Gereken Vitaminler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kıl Dönmesi ve Tedavisi

Ahmet DOĞDU

Yaz Geldi: Cildinize Dikkat

Ahmet DOĞDU

Tıraş Sivilcelerini Geçirme Yolları

Ahmet DOĞDU

Vajinismus Sorunuyla Karşılaşan Erkeklerin Yapması Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz