Image default
Genel

En Güzel Ama Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik yolunda emin adımlarla ilerlediğiniz ilişkinizde belki de kafanızı en çok karıştıracak aşamalardan biri evlilik teklifini hangi ortamda, ne zaman ve nasıl yapacağınız olacaktır. Tarih boyunca adeta erkeklere yüklenmiş bir sorumluluk olan “evlilik teklifi” son yıllarda sosyal medya kanalları üzerinden gördüğümüz birbirinden orijinal fikirler ve gösterişli sahnelerle gerçekleşebilse de, sade evlenme teklifi fikirleri her zaman ayrı bir yerde durmaya devam etmekte. Bu yazımızda sizler için derlemiş olduğumuz sade evlenme teklifi önerileri neler, sade ama etkili evlenme teklifi nasıl olur ona bir göz atalım.

İkiniz İçin Özel Bir Mekan

İlk buluşmanızı gerçekleştirdiğiniz mekan her zaman özeldir. Bunun yanı sıra tanıştığınız veya ilk kez karşılaştığınız mekan da evlilik teklifi yapmak için oldukça güzel bir tercih olabilir. Partnerinizin hiç beklemediği bir dönemde, evlilik teklifi alacağına dair bir ipucu vermeksizin sıradan bir randevu gibi gerçekleştirdiğiniz buluşmada, onun hayatınızın neresinde olduğunu ve bundan sonra nerede görmek istediğinizi anlattığınız samimi bir konuşmanın sonunda ortaya çıkacak klasik bir yüzük kutusu ve evlilik teklifi oldukça içten ve sade olacaktır.

Sade Evlenme Teklifi Önerileri
Sade Evlenme Teklifi Önerilerinden Biri de Özenli Bir Kahvaltı Masası Olabilir.

Kahvaltının Mutlulukla Bir İlgisi Olmalı

Partnerinizle bir hafta sonu temiz havada köy kahvaltısı sunan güzel bir yerde veya daha güzeli; evde kendi ellerinizle hazırladığınız göz dolduran güzel bir kahvaltı sırasında yapacağınız evlilik teklifi sade olduğu kadar etkileyici ve samimi olacaktır. Güne beraber başlamanın sizin için anlamlı olduğunu, hayatınızın geri kalanını da böylece anlamlı kılmak istediğinizi ifade ederek güzel bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

Sade Ama Etkili Evlenme Teklifi
Sade Ama Etkili Evlenme Teklifi İçin Müzik Kutusu

Müzik Kutusu

Kadınları etkilemeyi onlarca yıldır başarabilmiş bir hediye varsa kuşkusuz o da romantik ezgisi ve zarif balerini ile müzik kutularıdır. Birlikte sahilde veya parkta çıktığınız sıradan bir yürüyüş esnasında hediye edeceğiniz güzel bir müzik kutusu ve ezgisini duymak için kapağını açtığı esnada göreceği bir tek taş, olayın tüm sadeliği içinde oldukça etkileyici ve unutulmaz olacaktır.

Benzer Yazilar

Her Yaşında Güzel, Hep En Güzel: Sahnede Bir Tanrıça, Zuhal Olcay

Ahmet DOĞDU

Asla Çıkılmaması Gereken 5 Kız Tipi

Ahmet DOĞDU

Kadınların Etkilendiği Kokular

Ahmet DOĞDU

Kadınlar Penis Boyu Hakkında Ne Düşünüyor?

Editor

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Ahmet DOĞDU

Bu Kavga Bitmez: Slip vs. Boxer

Ahmet DOĞDU