Image default
Erkek Moda

En Güzel Baba – Oğul Kıyafetleri

Her erkeğin hayalinde bir gün baba olmak fikri vardır. Nedendir bilinmez ama erkek babası olmak fikri ayrı bir mutlu eder erkekleri. Çocukların da en büyük hayali daha küçük yaşlarda babası gibi olmaktır. Çünkü babalarını kahraman olarak görür ve rol model olarak örnek alırlar. Bizde geleceğin ya da bugünün babalarıyla oğulları için en güzel baba oğul kıyafetlerini sizlere göstermek istedik. Siz de oğlunuzla takım giyinmek istiyorsanız buyurun yazımızın devamına…
babalar-ve-ogulları-icin-kiyafet-kombinleri

Papyonlu baba oğul ikilisi:

Oğlunuzla aksesuarlarınızın sadece desenlerini değişim yaparak uyumu yakabilirsiniz. Örneğin; papyon deseniniz oğlunuzun pantolon askılığında ve sizin pantolon askılarınızın deseni oğlunuzun papyonunda olup şık bir görüntü ile tamamlama sağlanabilir. Ayrıca papyonun şirin duruşunu kim inkâr edebilir ki?

baba-ogul-stil

Küçük adam:

Oğlunuza da kendiniz giydiğiniz gibi gömlek ve pantolon giydirin ve kravat takın. Baba oğul kıyafetleriniz hazır. Bu küçük adam hem sizin gibi olmak istediği için çok mutlu olacak hem de siz tatlılık abidesi oğlunuzun bu görüntüsüne bayılacaksınız. En güzel baba oğul kombininiz hazır.

baba-ogul-takim-kiyafet

Haydi sinemaya! :

Bugün günlerden sinema günü olsun ve gözlüklerinizi takıp; rahat bir kot ve tişört giyin. Ayakkabı olarak da küçük numaralarını kolayca bulabileceğiniz bez ayakkabıları tercih eden. Baba oğul kombininizle haydi sinemaya!

Ev rahatlığı:

Baba oğul kombininden bahsetmişken pijama kardeşliğinden bahsetmeden olmaz. Hemen hemen çoğu marka baba oğul kıyafetleri üretiyor ve satıyorlar. Siz de oğlunuzla ev rahatlığının tadını çıkarmak için baba oğul kombini pijamalardan alabilirsiniz.

babalar-ve-ogullari

Haydi alışverişe:

Yazımızı okuduktan sonra heveslenmiş olabilir ve minik oğlunuzla daha fazla benzer kombin yapmak için alışverişe gitmek isteyebilirsiniz.İçine tişört giyilmiş, önü açık bırakılmış salaş kot gömleklerinizi giyip; altına beyaz pantolonlarınızı çekin. Baba oğul kıyafetlerinizle haydi alışverişe!

 

Benzer Yazilar

Bu Sene Erkekler Pantalonlarını Kısaltıyor

Ahmet DOĞDU

En Tarz Giyinen 5 Türk Erkek

Ahmet DOĞDU

Türk Erkeklerinin Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

Trençkotlarda 2016 Modası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu

Safari için moda

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz