Image default
Kapak

En İyi 4 Online Oyun

Oyun sektörü, gelişen teknolojiyle birlikte her gün bambaşka bir seviyeye çıkıyor. Kiminin en büyük hobisi kiminin ise boş zaman aktivitesi olan oyunlar her yaşa hitap ediyor. Özellikle ulaşılabilirliği kolay olan online oyunlar tam bir bağımlılık sebebi! Arama motoruna online oyun adları yazıp arattığınızda binlerce seçeneği bulabileceğiniz bu oyunlardan en iyilerini sizler için seçtik. İşte sizin için derlediğimiz online oyunlar listesi!

1. DOTA

Gerçek zamanlı strateji oyunlarının en bilineni olan DOTA, ücretsiz şekilde çevrimiçi oynanabiliyor. Çok oyunculu bu arena savaşında DOTA, takım ruhunu ön plana çıkarıyor. Takımınızla birlikte hareket edip görevleri tamamlayabilirseniz başarılı oluyorsunuz. Çok başarılı olan oyuncular, uluslararası turnuvalara dahi katılabiliyor.

2. PUBG – PlayerUnknown’s Battlegrounds

Son zamanların en çok konuşulan oyunu PUBG; öyle heyecanlı ve bağımlılık yapan bir oyun ki, başından asla kalkamayacaksınız! Çok oyunculu bu online oyunda, tüm oyuncular rotasında ilerleyen bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstediklerinde paraşütleriyle atlayarak adanın herhangi bir yerinde maceraya dahil oluyorlar.

Online Oyunlar Listesi
Online Oyunlar Listesinde İlk Sıralarda Yer Alan PUBG

3. Counter Strike

FPS (First person shooter) oyunların en bilineni olan Counter Strike, tabiri caizse bir klasik. Oyun teröristler ve terörle mücadele eden takım arasında geçiyor. Stratejik görevleri ittifak halinde olduğunuz takımınızla gerçekleştirerek düşman bölgelerini yok etmeniz gerekiyor. Ekip oyunu olduğundan, oyun içindeki rolünüz ve başarılarınız takımınızı da etkileyecek!

Online Oyun Bağımlılığı
Online Oyun Bağımlılığı Yaratan Eğlenceli Oyunlardan Biri de League of Legends

4. LOL – League of Legends

Online oyun bağımlılığı hızla yayılıyor. Bunda etkisi olan bir diğer online oyun ise League of Legends. Bu oyun yüksek tempo, strateji ve role play oyunlarının heyecanını bir araya getiriyor. Özgün tasarımlı karakterler iki takım halinde çeşitli oyun modlarında karşı karşıya gelerek savaşır.

Benzer Yazilar

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz 4 Film

Sony 3D Gözlük

Ahmet DOĞDU

Erkekler Sosyal Medyada En Çok Hangi Hataları Yapıyor?

Editor

Ev Kadınları ve İşkolik Erkekler

Editor

Erkekler Sadece Pul Koleksiyonumu Yapar

Ahmet DOĞDU

Kırmızı Et Erkekleri Sakinleştiriyor

Ahmet DOĞDU