Image default
FelsefErkek

En İyi Arkadaşı Kadın Olan Erkeklerin Yaşadığı 7 Durum

Hayat boyunca arkadaşlara ihtiyaç duyarız. Bu arkadaşlarımızdan bazıları bizim için daha değerli olur. Bu en değerli ve en iyi arkadaşlarımız kendi cinsiyetimizden olabileceği gibi karşıt cinsiyetten de olabilir. Tabi bu durum bazı farklılıkları da meydana getirir. En iyi arkadaşı kadın olan erkeklerin de ortak yaşadığı durumlar vardır. İşte bu durumlardan yedi tanesi şunlardır:

kadin_erkek_arkadas_olabilir_mi.jpg

1 . En İyi Kadın Arkadaş İle Sadece Arkadaş Olunduğunu Kimseye Anlatamam Durumu

En iyi arkadaşla diğer arkadaşlara göre daha fazla zaman geçiririp daha fazla aktivite yapıldığı için en iyi arkadaşın sadece arkadaş olduğu herekese inandırılamayabilir. İnsanlar karşıt cinsle olan ilişkileri çoğulukla yanlış anlama eğiliminde oldukları için en iyi arkadaşın sevgili olduğunu düşünürler. Durumun gerçek tarafını anlatmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. 

2 . Sevgilinizin Olduğunun Sanılması İle Kimsenin Sevgili Olarak Yaklaşmaması Durumu

En iyi arkadaşın sevgiliniz olduğunu sanılması bazı problemleri de beraberinde getirir. Bu problemlerden biri de zaten sevgiliniz olduğu düşüncesi ile kimsenin sevgili olma niyetiyle yaklaşmaması problemidir. Bu yüzden birçok kez sevgili olarak size bakacak kişiler bu duygularını size hissettirmeden bastırırlar. Bununla birlikte en iyi arkadaşınız kadın olduğu için birçok aşk hikayesi başlayamadan bitebilir.

arkadaslik.jpg

3 . Sevgilinin Bu Durumu Kaldıramaması Durumu

Her sevgili en iyi arkadaşı kadın olan bir erkeği anlayamayabilir. Özellikle diğerlerine göre biraz daha fazla kıskanç kadınlar en iyi arkadaşın kadın olması durumunu çok fazla büyüterek ilişkinin bitmesini isteyebilir. 

4 . Kadınların Sevdiği Konulardan Konuşmak Zorunda Kalma Durumu

En iyi arkadaşı kadın olan erkekler bazı zamanlarda erkeklerin pek de konuşmaktan hoşlanmayacağı konular hakkında konuşmak zorunda kalabilir. Örneğin: kadınların giyimi ya da makyajı gibi belki de bir erkeğin çok da anlamadığı bir konu hakkında konuşmak zorunda kalınabilir.

5 . Kadınların Sevdiği Aktiviteleri Yapmak Zorunda Kalma Durumu

Kadın ve erkekler her aktiviteden aynı derecede zevk almayabilirler. Kadınların bayılarak yaptığı bazı aktivitelerden erkekler nefret edebilir. En iyi arkadaşı kadın olan erkekler bu duruma çokça maruz kalabilir. Örneğin: en iyi arkadaşı kadın olduğu için tüm gün boyunca alışveriş yapmak zorunda kalan bazı erkekler bu durumdan nefret ediyor olabilir.

kadin-erkek-arkadas-olabilir-mi.jpg

6 . Kadınlar Hakkında Daha Çok Şey Bilme Durumu

En iyi arkadaşı kadın olan erkekler diğer erkeklere göre kadınlar hakkında en ince ayrıtısına kadar daha çok şey öğrenebilirler. Bu durumun avantajı olduğu gibi dezanavtajı da vardır.

7 . Diğer Kadın Arkadaşların Gerçekte Nasıl Biri Olduğunu Düaha Kolay Öğrenilebilir

En iyi arkadaşı kadın olan erkekler diğer kadınların gerçekte nasıl biri olduğunu daha kolay öğrenebilir. Bunun dışında diğer kadınların kendisi hakkındaki düşüncelerini de daha kolay öğrenme imkanına sahip olurlar.

 

Benzer Yazilar

Erkeğin Oyuncağı : Araba

Ahmet DOĞDU

Erkeklere odun diyenler, bi’ bakar mısınız?

Ahmet DOĞDU

Hoşlandığını Belli Etmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Kadınları Erkeklerden Soğutan Davranışlar

Editor

Kadınların Kendinden Büyük Erkeklerden Hoşlanma Sebebi

Ahmet DOĞDU

Türk Erkeği Bu Sitelere Tıklıyor

Editor

Yorum Yaz