Image default
Kapak

En İyi Arkadaşına Aşık Olanlar

Aşık olmak herkes için son derece heyecanlı, farklı bir adrenalin salgılayan, tarifi yıllardır net olarak yapılamayan, mutlu ya da mutsuz bir sonla biten duygudur. Bu duyguyu bazen hiç tanımadığınız bir insana karşı hissedersiniz, bazen de en yakınlarınızda olan kişilere. Bazen keşfetmek istersiniz bazen de risk almadan tanıdığınız kişilere aşık olabilirsiniz. En iyi arkadaşınıza aşık olmak da bir aşk başlangıcıdır. Peki en yakın arkadaşınıza aşık olmanın avantajları veya dezavantajları nelerdir?

arkadasina-asik-olmak

Öncelikle arkadaşınıza çok yakınsanız, eski birer dostsanız onun hakkında hemen hemen her şeyi biliyorsunuz demektir. Fikirlerinin nerede, ne şekilde işleyeceğiniz tahmin edebilirsiniz. Onu tanımak için çok çaba sarf etmezsiniz. size karşı dürüst ya da yalan söylediğiniz net şekilde anlarsınız.  En iyi arkadaşınıza aşık olmanın bir avantajı da şüphesiz cinsel hayatta olacaktır. Her ilişkide cinselliğin başlangıcı hayli heyecanlı ve şehvetli olur. Bu aşk hikayesinde de farklı bir heyecan olacaktır.

Şaşırmanız normal ama ilerde sosyal hayattaki uyumu yatakta da yakalayabilirsiniz. Aşık olmak bazen zordur. Bunu her iki tarafta bilir. Elbette dostunuz da bunu bilecektir. O yüzden aşkı doğru ve anlaşılır şekilde yaşamanız mümkün olacaktır. Üstelik onunla arkadaşken yapamadıklarınız da vardır. Artık sevgilisiniz ve onunla yapabileceklerinizin limiti daha da fazla olacaktır. Ancak bir olumsuz tarafı var ki o da onu kaybetme korkusudur. Eğer onunla sevgili olur ve anlaşamayıp onu kaybederseniz bir daha asla sevgili veya arkadaş olarak devam edemezsiniz. Bir sevgiliden ayrıldığınızda onunla arkadaş kalabilirsiniz. Ancak yakın arkadaşınızla aşk yaşamışsanız onunla tekrar arkadaş olmanız oldukça zordur.

arkadasa-asik-olmak

Birçok filme konu olan bu aşk hikayesinde arkadaşlık ve sevgili arasında bir yerde kalabilirsiniz. Bazen de “sen nerelerdeydin ya” diyecek şekilde, gökte aradığınız sevgiliyi yerde bulabilirsiniz. Arkadaşınıza aşık olmak denenmesi gereken farklı bir heyecan. Aşık olmak zaten bir heyecan, ne dersiniz?

Benzer Yazilar

Yok Böyle Bir Kız

Ahmet DOĞDU

Arşiviniz için Filim Önerileri

Ahmet DOĞDU

En Çok Beğenilen Yabancı Diziler

Ahmet DOĞDU

2010′da Vizyona Giren Türk Filmleri

Ahmet DOĞDU

Eylül Ayında Çıkmış Olan iPhone 11 inceleme

Editor

Türk Korku Filmleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz