4.9 C
Istanbul, TR
Cuma, Mar 22, 2019
Erkek Moda

En İyi Erkek Saç Kesim Modelleri

En az kadınlar kadar erkekler de saç bakımına özen gösteriyorlar. Erkekler de saç modellerine oldukça dikkat ediyor. Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de pek çok saç modeli seçeneği bulunuyor. Peki en çok hangi saç modellerinin tercih edildiğini merak ediyor musunuz? İşte en iyi kısa ve uzun saç modelleri!

Erkek Düz-Kısa Saç Modelleri

Çoğu erkek düz ve kısa saç şeklini kullanmaktadır. Kısa saçlara şekil vermek zordur fakat kısa saçlarınızı sıradanlıktan kurtarmak için bazı farklı modeller deneyebilirsiniz.

Düz Ve Kısa Saçlarınıza Farklılık Katın

Düz ve kısa saç modeli tercih ediyorsanız size önerimiz üst kısımları uzatıp yanları tamamen kısaltabilirsiniz. Bu modelde saçlarınızı geriye doğru tarayabilir bunu yaparken de saç tutucu spreylerden yardım alabilirsiniz. Böylelikle saçlarınızın kabarmasını önleyebilirsiniz ve saçlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

3 Numara Saç Modellerinde Yeni Çizgiler

Birçok erkek 3 numara saç modelini tercih ediyor çünkü bu modelde dökülme ve kırılma gibi sorunlarla baş etmek zorunda kalmıyorlar. Eğer yuvarlak veya oval kafa yapısına sahipseniz bu model size yakışacaktır. Saça atılan çizgi ve şekiller de 3 numara saç modeli ile oldukça göze çarpıyor.

Uzun Saç Modelleri

Erkek uzun saç modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de doğal dalgalı saç modelidir. Eğer saçların düzse şekillendirici ile saçlarını dalgalandırabilirsin.

Mohawk Saç Modeli

Mohawk, erkek saç modelleri arasında en dikkat çeken modellerden biridir. Saçınızın bir kısmı uzun bir kısmı kısa olan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Topuz Modeli

Man Bun erkek saç modeli kadınların topuz saç modeline benziyor. Bu saç modeline kavuşmak için, saçlarınızı arkada bir toka ile birleştirmelisiniz.

Benzer Yazilar

Baba Olacağının Haberi Nasıl Verilmeli

Editor

Levi’s® Sonbahar/ Kış Erkek Dış Giyim Modası

Editor

Erkeklerde Osmanlı Tarzı Yüzük Modası

En Cool Erkek Pantolon Modelleri

Erkeklerde Örgü Modası

Editor

Palto Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken 5 Madde

Editor