Image default
Erkek Moda

En İyi Giyinen 7 Ünlü Erkek

Ünlü erkekler sadece yaptıkları mesleklerle değil giyimleri ve yarattıkları tarzlarla da ün kazanmışlardır. Elbette bu liste içerisinde olmayıp da moda ikonu olarak kabul gören kişiler vardır. Erkek moda ikonu olarak görülen, giydikleri kıyafetleri, aksesuarları, saç modelleri ile hep gündemde olmayı başardılar. İşte listemize giren en şık giyinen erkekler

erkek-ikon

  1. David Beckham: Bu ismi duymayan yoktur sanırım. Eski futbolcu tam bir moda ikonu. Futbol oynadığı dönemlerde dahi yakışıklılığı ve giyim tarzı ile hep gündemdeydi. Birçok dergi kapağında gördüğümüz Beckham ayrıca birçok reklam filminde de rol aldı. Kendisi gibi çocukları da onun peşinden gidiyor, çünkü büyük oğlu daha şimdiden dünyanın en iyi giyinenleri arasında yerini aldı.
  2. Justin Theroux: Ünlü erkekler bakımlı ve modayı takip edebilirler. Hatta moda danışmanları da vardır. Ancak en önemli özellikleri kendilerine yakışanı giymekten geçiyor. oyuncu ve yönetmen Justin Theroux’da bunlardan biri. Klasik giyinen ve takım elbiseleri ile kendine bir tarz yaratan erkek moda ikonu olarak karşımıza çıkyor.
  3. Harry Styles: En şık giyinen erkekler listemizde kendine oldukça güvenen Harry, ceketleri ve botları ile oldukça tarz biri. Saçlarındaki değişimi bile onun beğenilmesine engel olmuyor.
  4. Kanye West: Rap şarkıcısı Kanye West sadece eşi Kim Kardashian’dan ötürü değil farklı ve sıradışı tercihleriyle de en şık ünlülerden birierkek_unlu
  5. Rami Malek: MR. Robot filmiyle akıllara gelen 35 yaşındaki oyuncu ünlü erkekler içerisinde smokin ve takım elbiseleri ile erkek moda ikonu olan ünlüler arasında yer alıyor.
  6. Daniel Craig: Bay Bond, bol pantolonları, tişörtleri ve rahat giyim tarzıyla her zaman takip edilen ve beğenilen ünlüler arasında.
  7. Eddie Redmayne: Eski model olmanın avantajı ile kıyafetleri çok iyi taşıyan 35 yaşındaki oyuncu en şık giyinen erkekler listesine girmeyi hak eden biri. Takım elbiseyi en iyi taşıyan, klasik tarzı yansıtan, trend isimlerden biridir.

Benzer Yazilar

2018 Kış Sezonunda Erkek Modasının Öne Çıkan Parçaları

Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor?

Ahmet DOĞDU

Nedir Bu Casual?

Editor

Louis Vuitton Erkek Giyim 2013

Ahmet DOĞDU

Erkek Kot Gömlek Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yazın Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Editor

Yorum Yaz