26.2 C
Istanbul, TR
Cuma, Tem 19, 2019
Erkek Moda

En Moda Eşofman Takımları ve Kullanımları

Eşofman takımları, bir erkeğin giydiği zaman en rahat ettiği, sadece spor yapmak amaçlı değil ev içerisinde ve çevresinde de kullanabildiği, her modaya uyabilen bir giyim tarzıdır. Her ne kadar spor yapmak amacıyla üretilmiş olsalar da gün içerisinde katılabilinecek çoğu aktiviteye rahatlıkla uyum sağlayabilirler. Özellikle eşofman üstleri, kot pantolonlarla kombinlenmiş olurlarsa, ortaya çok şık ve enerjik bir görünüm çıkarmanızı sağlamaktadırlar. Tabi ki, bu hususta aksesuar seçiminin nasıl yapılacağına ve nelerin tercih edileceğine de çok dikkat etmek gerekir. Yapısı itibari ile stabil bir görünüme sahip olmayan eşofman takımları için aksesuar seçimi de enerjik ve sportif olmalıdır. Bu anlamda, canlı renklere sahip aksesuarlar her zaman ön plana çıkarılmalıdır.

fermuarli-armali-erkek-esofman-takim.jpg

Sonbahara Uygun Kapşonlu Eşofman Takımları

2017’nin en şık eşofman takımları arasında yer alan kapşonlu penye tarzı takımlar, içerisinde bulunduğumuz sonbahar mevsimi için ideal birer seçim olacaktırlar. Hem yumuşak dokuları ve görüntüleri, hem de sizlere sunmuş olduğu rahatlığı ile kapşonlu penye takımları, estetik ile enerjiyi bir arada harmanlamanızı sağlayacaktırlar.

erkek-esofman-modelleri-2017-2018.jpg

Yakalı ve Düğmeli Eşofman Karizması

En moda eşofman takımları arasında yer alan diğer bir eşofman takımı modeli ise yakalı ve düğmeli eşofman takımlarıdır. Asıl olarak fermuar ile açılıp kapanan bir sisteme sahip olan bu eşofman takımlarının fermuarlarının hemen üzerinde düğmeli bir kapanma mekanizması daha bulunmaktadır. Böylelikle sizlere hem ekstra bir koruma hem de estetik bir görünüm kazandırmış olmaktadır. Ayrıca yakalı olması da bu eşofmanlara biraz daha ciddi ve karizmatik bir hava katmaktadır.

yelekli-esofman-modelleri-2017-2018.jpg

Yelekli Modeller ile Farklı Kombinler

Bu yılın en moda eşofman takımları arasında yer almakta olan sıfır kol yelekli ve kapşonlu eşofman takımları ise sizlere diğerlerine oranla daha geniş bir kombin yapma olanağı sağlayacaktır. Çünkü yeleğin içerisine giyeceğiniz uzun kol ya da yarım kol tişörtler ile istediğiniz tarzda kombini rahatlıkla yakalama imkanına sahip olacaksınız.

Benzer Yazilar

30’lu Yaşlardaki Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Ahmet DOĞDU

Network Kış Sezonu

Erkek Moda

Tarzıyla Kızların Gönlüne Taht Kuran Futbolcular

Editor

Erkekler Kısa Kollu Gömlek Neden Sevmezler?

Editor

Kış Modası: Soğuktan Korunmanın Stil Rehberi

Erkek Moda

2014 DAMATLIK MODASI

Erkek Moda