Image default
Erkek Moda

En Şahane Kızılı Erkeklere Sorduk

Tüm dünyanın takip ettiği en önemli yıldızlar şüphesiz Hollywood ünlüleridir. Özellikle kadınların çekiciliği ile tüm dünyayı kendilerine hayran bıraktıkları aşikardır. Birçok erkeğin rüyalarını süsleyen bu kadınlar arasında özellikle kızıl saçlı aktristler biraz daha fazla dikkatleri üzerlerine çekmektedir. Hollywood’un kızıl yıldızları arasında ilk akla gelen Nicole Kidman olacaktır. Bu güzel oyuncunun dışında erkeklerin hayalini süsleyen diğer kızıl saçlı yıldızlar ise şöyle;

Hollywood’un kızıl yıldızları arasında listenin başında olan ve birçok erkeğin beğendiği Emma Stone, çekiciliği ve kendine has gülüşü ile birçok erkeğin beğenisini kazanmıştır. Kızıl saçlı aktristler listesinde olmazsa olmazlardan biri de Amy Adams. Gözleri ve bakışları ile erkeklerin ağızlarının dibini düşüren hoş bir kadın. Bir de Blake Lively var. Ancak güzel oyuncunun güzellikteki bir diğer rakibi de Christina Hendricks oluyor. Seksi oyuncu, fiziksel ölçüleri ve teniyle hayli seksi ve alımlı. Listenin başına Nicole Kidman kurulsa da January Jones’ı da yabana atmamak gerekir. Birçok hasılat rekortmeni filmde oynayan seksi oyuncunun erkekler tarafından çok beğenildiğini cümle alem biliyor. Listede hepimizin tanıdığı Jessica Simpson olmazsa birçok erkeğin tepkisini çekebilirdir. Erkekler Jessica’nın çekiciliğine kendilerini çoktan kaptırmışlardır. Birçok erkeğin, filmlerini takip etmelerinden, görsellerini paylaşmalarından da belli olan bir gerçektir.

en-sahane-kizil

Hollywood’un kızıl yıldızları listemizde erkelerin en beğendiği kızıl saçlı aktristler arasında Laura Prepon ve Michelle Monaghan güzellikleri ve çekicilikleri ile dikkat çekiyorlar. Birçok saç rengini kullansa da güzelliği ile yapılan tüm listelerde kendine yer bulan Scarlett Johansson unutulmamalı. Nicole Kidman önderliğinde güzel ve çekici kadınlar listemize, Alica Witt ve Isla Fisher’i de ekleyebiliriz. Bazı erkeklerin tercihleri esmer sevdası ve sarışın hayranlığı devam etse de kızıl saçlı kadınları seksiliği ve çekiciliği bir adım öne çıkmaktadır. İşte bu çekici kızıl aktristlerin arasında Gates Mcfadden ve Jayma Mays’i eklemeliyiz. Listenin sonuna geliyoruz ama aklımıza da geldikçe geliyor değil mi? Acaba unuttuğumuz biri var mıdır derken, Julianne Moore tam da zamanında kuruluyor aklımıza. Peki listemize sizler birilerini eklemek ister misiniz? Mutlaka eklenmesi gereken yıldızları da size bırakıyoruz.

Benzer Yazilar

Bir Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Giysi

Ahmet DOĞDU

Vücut Yapınıza Göre Giyim Önerileri

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

ERKEK İÇ GİYİMİ VE ÖNEMİ

Editor

Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınları Etkilemek İçin mi Sakal Bırakıyor?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz