Image default
Kapak

En Seksi 5 Victoria’s Secret Mankeni

Her yıl dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleşen Victoria’s Secret Show’un melekleri her sene olduğu gibi bu yıl da izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Kimisi kıdemli kimisi yıllardır baş melek kimisi çaylak. İşte en güzel mankenleriyle 5 Victoria’s Secret mankeni.

Behati Prinsloo
Behati Prinsloo

Podyuma ilk adımları attığı dönemlerde, katıldığı televizyon programlarında yıllar önce çevresi tarafından küçümsendiğinden bahseden güzel melek onlara bakın ben kimim ve nerelere geldim cevabını vermekten çekinmiyor. 1.80 boyundaki seksi model, kariyerine Victoria’s Secret bünyesindeki Pink markasının yüzü olarak başladı. Siz de podyuma Behati’nin çıkmasını heyecanla bekleyenlerdenseniz eğer yıl sonunda gerçekleşecek olan showda ekran başında olmayı unutmayın!

Josia Canseco

Kıdemli Meleklerin izni olursa listelere cüretkar giriş yapan seksi model Josia Canseco’dan bahsetmenin tam zamanı. Victoria Secret mankenleri boylarının 1.75’in üzerinde olmalı isteğini tam da sınırdan yakalan 1.75 boyundaki Amerikalı model, çekik gözleriyle podyumun tozunu attırmaya devam edecek.

Barbara Palvin

En güzel mankenler, sıraya girin. Barbara’nın size söylecekleri var. Victoria’s Secret’in ilk ve tek Macar meleği olan Barbara Palvin 1.75 boyunda. Henüz 12 yaşındayken keşfedilen model, 25 yaşında resmi olarak Victoria’s Secret meleği olduğunu açıkladı. Seksi modelin bu daha başlangıç dediğini duyar gibiyiz.

Barbara Palvin
Barbara Palvin

Candice Swanepoel

15 yaşındayken Güney Afrika’nın Durban kentinde, bir bit pazarında keşfedilen Candice, en seksi keşiflerden biri olabilir. 1.77 boyundaki seksi model, her sene en güzel tasarımları sergilemeye hak kazanıyor. Kendisi için jübileden uzak bir podyum yürüyüşü diliyoruz.

Adriana Lima

Ve tabii ki Adriana Lima…En seksi model sıfatını gönül rahatlıyla taşımasının yanı sıra podyumun sonunda kalplerin arasından en güzel öpücük yollayan melek sıfatını da sahiplenen Brezilyalı model, 1.78 boyunda. Estetiksiz doğal güzelliği, seksi vücut hatlarıyla podyumda her daim görmek isteğimiz model. Geçtiğimiz dönemlerde jübilesini yaptığı söylenen Lima’nın, Victoria Secret meleklerinin isimleri arasında tekrar yazmasını umut ediyoruz.

 

Benzer Yazilar

En İyi Yılbaşı Eğlencesi Önerileri

Ahmet DOĞDU

İçki İçmek Erkekleri Koruyor

Ahmet DOĞDU

Tasarımlarıyla İlgi Çeken USB Bellekler

Ahmet DOĞDU

Sosyal Medyada Popüler Ve Etkin Olmanın Yolu

Ahmet DOĞDU

Yoga Mı?

Ahmet DOĞDU

Viski Bardağı Evrim Geçiriyor

Ahmet DOĞDU