Image default
Vajinalog + 18

En Seksi 7 Victoria’s Secret Mankeni

Amerika’nın en ünlü iç giyim markası Victoria’s Secret meleklerini tanımayanınız yoktur. Yılbaşı defilelerinin vazgeçilmezi manken melekler her 31 Aralık gecesi hepimizi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Peki sütyen mankenlerinden çok daha fazlası olan ve güzellikleriyle baş döndüren Victoria Secret melekleri kimler? İşte en seksi 7 Victoria’s Secret mankeni:

1- Sara Sampaio

Tam adı Sara Pinto Sampaio olan güzel Portekizli. Yemyeşil gözleri ve kavruk teniyle baş döndüren melek 28 yaşında, 1,72 boyunda ve 50 kg. Bir başka Victoria’s Secret meleği olan Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Sampaio, Victoria’s Secret dışında birçok markayla çalışıyor ve defilelerde boy gösteriyor. Cesur pozlarıyla dikkat çeken Sara çıplaklıkla arasının iyi olduğunu söylüyor.

2- Taylor Hill

Victoria’s Secret’ın en yeni modeli olan Taylor Hill ABD’li ve 21 yaşında. Henüz 14 yaşında ünlü fotoğrafçı Jim Jordan tarafından keşfedilen güzel 1,76 boyunda ve 55 kg. Güzelliğiyle ön plana çıkan model genç yaşında “Yılın Modeli” ödülünü kazanarak sektördeki varlığını da ispatlamış oldu.

3- Stella Maxwell

İrlandalı anne babanın kızı olan Stella Brüksel doğumlu. 29 yaşındaki sarışın güzel üniversite yıllarında bir ajans sahibi tarafından keşfedilmiş. 1,75 boyunda ve 54 kg ağırlığındaki Stella Maxwell homoseksüel olduğunu açıklamış ve yaşadığı sansasyonel aşklarla gündeme gelmişti. İki senedir oyuncu Kristen Stewart ile birlikte olan güzel mankenin katıldığı partilerde Bella Hadid ve Miley Cyrus ile yakınlaştığı konuşuluyor.

victoria secret melekleri
victoria secret melekleri

4- Behati Prinsloo

Namibyalı güzel 2009 yılında beri bir Victoria’s Secret meleği. 30 yaşındaki model iki çocuk annesi olmasına karşın düzgün fiziğinden hiç ödün vermemiş. Henüz 16 yaşında keşfedilen güzel manken 1,78 boyunda ve 54 kg ağırlığında. Birçok defilede boy gösteren Behati 2014 yılından beri Maroon 5 solisti Adam Levine ile evli.

5- Candice Swanepoel

Victoria’s Secret denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Candice Hollanda kökenli ve Güney Afrikalı. Sarı saçları ve masmavi gözleriyle adeta Barbie bebeği andıran Candice 16 yaşında bit pazarında keşfedildi. 1,75 boyunda ve 55 kg ağırlığındaki güzel model iki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle dikkat çekiyor.

6- Alessandra Ambrosio

Ülkemizde yakından tanınan isimlerden biri olan Brezilyalı model 38 yaşında ve Victoria’s Secret’ın eskimeyen yüzlerinden. Ergenliğinde dış görünüşünden hiç memnun olmayan güzel model birçok kez Victoria’s Secret defilelerinde baş mankenlik yaptı. 1,76 boyunda 55 kg ağırlığındaki model iki çocuk annesi.

7- Adriana Lima

Listenin son ismi tartışmasız o. Ülkemizde belki de en çok sevilen manken olan Adriana Lima bilindiği üzere tam bir Türkiye aşığı. Kendisine “yenge” deme şerefine erişiyor olsak da çoğu erkeğin hala ona baktıkça iç geçirdiği aşikar. Brezilyalı güzel geçtiğimiz yıl Victoria’s Secret ile son defilesine çıkmış olsa da hala en gözde model olarak gösteriliyor. 38 yaşındaki Adriana 1,78 boyunda ve 56 kg ağırlığında. İki çocuk annesi olan Adriana Lima en seksi bulunan modeller arasında.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Editor

İyi Bir İlişki İçin İlk Adım Nasıl Olmalıdır?

Ahmet DOĞDU

Antigua’da Bir Güzel

Ahmet DOĞDU

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Kadınların Size İtiraf Etmekten Çekindiği 6 Yaygın Cinsel Fantezi

Ahmet DOĞDU

Erkekler Yatakta Nasıl Bir İlgi Bekler

Ahmet DOĞDU