Image default
Erkek Moda

En Tarz Erkek Güneş Gözlükleri

Erkek güneş gözlükleri onların şık ve havalı gösterebilecekleri en önemli aksesuarlardandır. Güneş gözlükleri geçmişte güneşli havalarda giyilen bir ihtiyaç gibi görülse de artık şık ve tarz modelleri ile modanın içerisinde yerini almıştır. Şıklığın ve modanın olmazsa olmaz trendlerindendir. Son zamanlarda büyük ve kaba modellerin moda olduğu erkek gözlük modelleri oldukça fazla seçilen kullanılan modellerdir. Ünlü aktörlerin, şarkıcı ve moda ikonlarının gözlük tercihleri de sokak modasına yansımaktadır.

2017-erkek-gunes-gozlukler-1

Erkeklerin fiziksel özelliklerine göre daha kalın ve büyük modellerin varlığı yanında daha ince ve zarif erkek güneş gözlükleri modelleri de vardır. Yüz ve kafa yapıları daha küçük olan erkeklerin tercihi olan ince ve küçük modeller bahar ve yaz aylarında kendini yenilene güneş gözlükleri modelleri arasında kendine yer bulur. Güneşten korunmanın bir gereci olan erkek gözlük modelleri artık kıyafetlere göre kombin yapılan önemli bir aksesuar olma özelliği taşımaktadır. Tarzınızı ve moda anlayışınızı yansıtmanın önemli bir parçasıdır. Etkileyici ve göz alıcı duruşları olan gözlükleri yenilenen modaları ve modelleri ile takip etmek gerekir.

erkek-kombinleri

Şık ve havalı görünmeyi seven erkeklerin, sadece yaz aylarında değil kış aylarında da farklı bir tarz yakalayabilecekleri harika gözlükler bulunmaktadır. Yeni sezon gözlük modelleri yanında yakın tarihli, modası asla geçmeyen güneş gözlükleri modelleri de vardır. Bunların arasından size uygun tarzı ve modeli seçerken, yüz yapınızı, kafa yapınızın yanında vücut ölçülerinizi de dikkate almalısınız. Ayrıca kaliteli olmalarına dikkat edin. Tarzınızı ve modanızı bu şık gözlüklerle yakalarken gözlerinize zarar vermemelisiniz. Etkili bir duruşun anahtarı olan erkek güneş gözlükleri modelleri arasında son dönemde büyük camlı ve şık çerçeveli modeller oldukça fazla tercih edilmektedir. Güneş gözlükleri kıyafet tarzınıza göre kombin edildiğinde oldukça güzel bir tarz yakalanmış olur. Erkek gözlük modelleri sadece yazın değil kışın da trend olan, erkeklerin duruşunda ve sosyal hayatlarında bir karizma yakalamalarını sağlayan aksesuarlardandır.

 

 

Benzer Yazilar

Kıvırcık Saçlı Erkeklere Tavsiyeler

Ahmet DOĞDU

GANT Rugger 2012 Son Bahar Kış

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde sokak Stili..

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Gardrobunda Olması Gereken Kıyafetler

Editor

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Ahmet DOĞDU

Erkekler için V Yaka Tişört

Yorum Yaz