Image default
Erkek Moda

En Tarz Erkek Tişörtleri 2017

Bu yıl yine her tarza hitap edecek çeşitlilikte ürünlerde karşılaşmak mümkün. Bu yüzden alışveriş yaparken seçtiğiniz parçalarda doğru seçimler yaparak kombinlerinizin şık olmasını sağlayabilirsiniz. Şık alternatiflerin yanında spor görünümlere de bol yer veren 2017-2018 sonbahar kış modasında erkekler için klasik takım elbiseler kadar bohem tarzı yansıtan özgür spor seçimler de bol bol karşımıza çıkıyor. Alt beden kıyafetlerde tek parçayı farklı tişörtler ile değişik stillere uyarlamak için parçaları seçerken bazı noktalara dikkat etmekte fayda var. Tişörtlerinizi seçerken moda sayfaları kadar beden özelliklerinize de dikkat etmelisiniz. Unutmayın model ölçüleriyle kusursuz gördüğünüz o kombin ve bayıldığınız o tişört siz de hayal kırıklığı yaratabilir. Buna önlem olarak alışverişte kabin de iyi vakit geçirin, bizden söylemesi. Şimdi gelin en tarz erkek tişörtleri yazımızda bazı ipuçları verelim. Hadi başlayalım.

erkek-tisort-oneri.jpg

 

Erkek Giyim Kombin Önerileri

Erkek giyimi için tişörtler kombinin farklılığını simgelemek adına önemlidir. Genel olarak alt beden kıyafetlerinden nispeten daha ekonomik olduğundan daha fazla alternatife sahip olabilir kombinlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Dolabınızda mutlaka her kıyafet parçasıyla harika durabilecek slim fit gömleğiniz, basit siyah, beyaz ya da gri düz tişörtler ve polo yaka yedekler olmalı. Bu kıyafetler ile yazın hem rahatlığınızı hem şıklığınızı korumuş olacaksınız.

erkek-tisort-icin-oneriler.jpg

Erkek Giyim Tarzları

Tarzınızı yansıtacak seçimler yapmak artık pek zor değil. Sadece birilerinin size fikir vermesinden ziyade sizin ne istediğinize kulak vermelisiniz. Bazen klasik bazen spor bazen karmaşık bir tarz yansıtabilirsiniz. Bazen kombinleriniz o an yaşadığınız duygusal hislere göre şekillenebilir. Giyim tarzlarında seçimler tamamen sizin kontrolünüzde olduğunuzda giyinmeyi siz de seveceksiniz ve alışverişi.

erkek-tisort-kombinleri-hakkinda.jpg

Erkek Giyim Modelleri

Erkek giyiminde modaya adapte olan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu durum firmaların bu alanda kapasite arttırmasını sağlarken erkeklerin de konuya ilgisini artırıyor. Giyim modellerinde seçimler yaparken modaya, beden özelliklerine ve bütçe kriterlerine dikkat edilmeli. Ve ihtiyaçlar belirlenirken elde var olan kombine uygun parçalardan seçim yapmak işleri kolaylaştıracaktır. Modellerinde istikrar sağlayan bir kişi yeni modalara hızlı uyum sağlamayabilir. Bu durumda ilk yapılması gereken onları serbest bırakmak olacaktır.

Benzer Yazilar

Tişörtlerinizi Nasıl Seçmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Gömlek Nasıl Seçilir?

Editor

Erkekler için Doğru Fular Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Erkek Deri Eldiven Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda Makyajdan Hoşlanır Mı?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Günlük Kombin Önerileri

Editor

Yorum Yaz