Image default
Erkek Moda

En Tarz Giyinen 5 Türk Erkek

Yakışıklı ünlü erkeklerden bazılarını düşününce hemen aklımıza tarz giyimleri gelir. Tarz giyim konusunda adete birbiriyle yarışan ünlülerimiz var. Tarz giyinen ünlüler arasında futbolcular, iş adamları ve sanatçılar yer alıyor.

Tarz Giyimde Erkek Olarak Çığır Açmış Ünlü: Engin Akyürek

Tarz giyim erkek denilince akla ilk gelen isimlerden biri Engin Akyürek. Sadece giyimde başarılı olmayan yakışıklı ünlü dizilerdeki oyunculuğuyla da göz dolduruyor. Emmy Ödülleri’nde de finale kalan tek oyuncu olan Engin Akyürek, tarzı ile de tam not almış ünlüler arasında yer almayı başarıyor.

Engin Akyürek
Engin Akyürek

Popçu ve Sanatçı Kişiliğiyle Tanınan Yakışıklı Ünlü: Murat Boz

Sanatçı kişiliğindeki başarısıyla tarz giyimdeki başarısı paralel olan ünlü sanatçının giyimi en tarz giyinen ünlüler arasında yer almasını sağlıyor. Yırtık kot ve tişörtleriyle sokak modasını taşıyan sanatçı tarzıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Şık giyim denilince akla gelen yakışıklı ünlü Murat Boz, şık kazakları ve özgün ceket ve gömlekleriyle en tarz giyinen ünlüler arasında.

Karizmanın Simgesi Ünlü: Ali Koç

Klasik şıklık denilince akla gelen ilk isimlerden biridir. Aynı zamanda Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili olan iş adamı, giyimiyle adeta şıklığın tanımını taşıyor. Tarzıyla da farkını ortaya koyan yakışıklı iş adamı iş dünyasının en tarz giyinen iş adamları arasında yer alıyor. Katıldığı davetlerde ve gittiği özel gecelerde giyimiyle farkını ortaya koyuyor.

Ali Koç
Ali Koç

Estetik Giyim Denilince Akla Gelen Ünlü: Serdar Gülgün

Osmanlı sanatına aşkı ile bilinen ünlü Sanat Tarihçisi Serdar Gülgün, tarz giyinen ünlüler arasında yer alıyor. Avangard tarzıyla klasik tarzı harmanlayan sanatçı özgün tarzıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Aynı zamanda osmanlı sanatı konusunda moda danışmanı olan sanatçı güler yüzlü sempatik tavırlarıyla biliniyor.

Benzer Yazilar

U-BOAT CLASSICO KARBON FiBER SERAMiK SAAT

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Olmazsa Olmazlar!

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Pahalı 12 Saati

Editor

Kol Düğmeleri Hakkında Bunları Biliyor Musunuz

Editor

Takım Elbise Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Giyimde Renk Uyumu Araması

Ahmet DOĞDU