Image default
Kapak

En Tarz Giyinen 5 Yabancı Erkek

“Ben şimdi ne giyineceğïm?” “Giyecek hiç bir şeyim yok! “Bu oduncu gömleğiyle beyaz t-shirt olur mu?” “Bak şimdi sana iki tane fotoğraf göndereceğim hangisi daha iyi olmuş söyle tamam mı?” Bahsi geçen söz dizilerini bir erkekten kolay kolay duyamayız. Kadınlara göre erkekler için şık giyinmek çok kolayken erkeklere göre de kadınlar için şık giyinmek çok kolay. Peki objektiflere gülümsedikleri her fotoğrafta şık olan erkekler kim ve nasıl giyiniyorlar?

Johnny Depp

Johnny Depp, yıllar geçse de dünyanın en yakışıklı erkekleri listelerinde seri başı olmaktan vaz geçmiyor. Beyaz perdede canlandırdığı karakterlerin etkisinden midir bilinmez Depp, katıldığı davetlerde de en dikkat çekici tarza sahip olmayı başarıyor. Son olarak J.K.Rowling okurlarının heyecanla bekledeği seride “Gellert Grindelwald” karakterini canlandıran ünlü oyuncu, filmin gösteriminde ilham veren görüntüye imza atmıştı.

Johny Depp
Johny Depp

Rami Malek

2018 yılına kadar namı diğer Mr.Robot’u siyah sweatshirt ve siyah dar paça pantolon dışında farklı bir kombinle göremiyorduk. Ta ki sergilediği etkileyici Freddie Mercury performansına kadar. Bohemian Rhapsody filmindeki kostümleri görünce çok heyecanlandığını röportajında belirten Malek, son zamanlarda konuşulan en yakışıklı oyuncular arasında. Mr. Robot’un 4.sezon çekimlerinin başlamasıyla kendisini tekrar siyah sweatshirt, siyah pantolon üniformasıyla görmeye başlasak da set dışında tercih ettiği dar kesim gömlekler, modayı yakından takip ettiğinin kanıtı. Özel davetlerde tercih ettiği takımların bir gömlek bir kravattan farklı bir tasarımda olması Malek’in giyim tarzıyla kendisinden sıkça söz ettireceğinin sinyallerini çoktan verdi.

Eddie Redmayne

Birisi sade şıklık mı dedi? Utangaç aktörümüz söz konusu şıklık ve tarz bir görüntü olduğunda utangaçlığı bir kenara bırakmalı. Eddie Redmayne, sade ingiliz şıklığının vücut bulmuş hali adeta. Eddie Redmayne’in, Newt Scamander karakterini canlandırdığı “Fantastik Canavarlar Nedir ve Nerelerde Bulunur?” filminin Oscar ödüllerinde “En İyi Kostüm” ödülünü alması bizim için tesadüf değildi. Eddie Redmayne’in filmdeki tarzını, günlük yaşantısında ve katıldığı programlarda da devam ettirmesi aktörü en tarz erkekler listelerine taşıdı.

Eddie Redmayne
Eddie Redmayne

Jared Leto

Dünyanın en yakışıklı adamı listesinde yer alan  ve bünyesinde bir çok yeteneği aynı anda barındıran Jared Leto sıradışı bir tarza sahip. Hem oyunculuk hem de müzisyenlik kariyerine sahip olması, sıklıkla değişen tarzına yön veriyor. Dış görünüşünde radikal değişiklikler yapmaktan çekinmeyen yetenekli aktör için erkeklerin tarzına yön vermek renkli ve sıra dışı giyinmekten geçiyor.

Brad Pitt

​​​​​​​En yakışıklı oyucular anketlerinden ömrünün sonuna kadar kurtulamayacak olan bir isim de Brad Pitt. Uzun saç, kısa saç, sakallı, sakalsız her tarzın kendisine yakıştığını tüm dünyaya ispat etti. Brad Pitt, vizyona giren son filmi “Once Upon a Time in Hollywood” un galasında rahat aynı zamanda şık tarzıyla bir kez daha övgüleri topladı.

Benzer Yazilar

Sosyal Medyada Popüler Ve Etkin Olmanın Yolu

Ahmet DOĞDU

Arşiviniz için Filim Önerileri

Ahmet DOĞDU

2011 de vizyona giren Türk filmleri

Ahmet DOĞDU

Oluru var mı, bana uyar mı?: Ünlülerin Saçları

Ahmet DOĞDU

14 Kaçılacak Kadın Sözü

Editor

Kağıt Heykeller

Ahmet DOĞDU