Image default
Erkek Moda

En Tarz Kot Ceket Kombinleri

Yazın bitmesine az bir zaman kaldı. Serin havalara hazırlık aşamasında hava bir kot ceketiniz yoksa edinmenizde fayda var. Çünkü her sene olduğu gibi bu sene de kot ceketler gözde. Kot ceketler, hepimizin gardırobunda bulunması gereken parçalardan. Önümüzdeki serin havalarda kullanabileceğimiz ve akşamları dışarı çıkarken yanımızda olmasında fayda gördüğümüz bir kıyafet. Peki, kot ceketler nasıl giyilmeli?

Kot Ceket ve Pantolon Kombinleri

erkek-kot-ceket-kombin.jpg

Klasik giyimden vazgeçemeyenler için de tercih edilebilecek ve klasik görünümünüze biraz da spor bir hava katacak kot ceketler için işte birkaç kombin önerisi;

Canvas pantolonlarla tercih edebileceğiniz kot ceketlerin içine gömlek ya da triko giyinebilirsiniz.

Kot Ceket ve Kot Pantolon

Kot ceketleri yine kot pantolonlarla kombin edebilirsiniz. Daha çok spor giyinenler tarafından tercih edilen bu kombin ile daha tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. İçine giyeceğiniz basic bir tişört ile kullanacağınız gözlük ya da spor saat gibi aksesuarlarla kombini zenginleştirebilirsiniz.

erkek-ceket.jpg

Farklı Renk ve Desenlerdeki Kot Ceketler

Farklı tarz arayanlar için farklı renk ve modellerde kot ceketler de bulunuyor. İşte kamuflaj desenli kot ceketler;

Siyahın Asaleti

Bazılarımızın vazgeçilmez rengi siyah. Siyah kot ceketlerle tamamlayacağınız tişört ve pantolon ile de siyah uyumunu yakalayabilirsiniz.

Kışlık Kot Ceketler

Kot ceketler sonbaharda ya da yazın serin akşamlarında tercih edildiği gibi kış aylarında da tercih edilen bir kıyafet olarak karşımıza çıkıyor bu kombinde. İçi polar olan kot ceketleri kışın da kullanabilirsiniz. İçine triko kazaklarla kombin yapabilirsiniz.

erkek-icin-kot-ceket-onerileri.jpg

Kapüşonlu Ceketler

Özellikle gençler tarafından ilgi gören kapüşonlu kot ceketler de serin havalar da rahat ve sportif bir görünüm kazandıracak bir model. İçine basic bir tişört giyebileceğiniz bu ceketleri kot ya da canvas pantolonlarla tamamlayabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Mezuniyet Balosu Kombini

Editor

Casual Giyim Hakkında Merak Edilen Her Şey

Ahmet DOĞDU

Kısıtlı Bütçeyle işyerinde Rahat Giyim

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Açık Yakalı Gömlekler

Modadan Vazgeçemeyen Erkeklere Beş Sonbahar Stil Önerisi

Ahmet DOĞDU

Üçlü Aile Kombinleri

Editor

Yorum Yaz