Image default
Genel

En Tarz Sakal Modelleri

Moda gibi sakal modası da değişmektedir. Moda, insanların takip etmeye çalıştıkları her türlü giyim, kombin, aksesuar, saç, sakal, yüz vb. gibi tüm bu moda çeşitlerini içinde barındırır. Bayanlar da en çok göze çarpan şeyler nasıl ki giyim, aksesuar ve saç modaları oluyorsa baylarda da giyim, saç ve sakallar dikkat modaları dikkat çekiyor.

erkek-sakal-oneri.jpg

Erkeklere hangi sakal modellerinin yakıştığı da merak konusu olmaktadır. “Hangi yüze hangi sakal gider? Hangi erkeği hangi sakal çekici kılar?” bu sorulara cevap vermek için derlediğim bu yazıdan sonra en tarz sakal modellerini öğrenmiş olacaksınız. İster sevgilinize ister eşinize uygulatabileceğiniz bu modelleri kaçırmayın.

En Tarz Sakal Bu Sakal

erkek-sakal-modasi.jpg

Yüz ifadelerine ve şekillerine göre yapılan sakal modellerinin çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Peki, “kimler ne tür sakal modellerine yöneliyor?”

  • En sevilen oyunculardan biri olan Hugh JACKMAN’ın sakal (kurt adam) tarzı çok beğenilmekte ve yüzü yuvarlak veya kare olan insanlara önerilir.

  • Sevilenler arasında yer alan Drake’nin de Drake tarzı olarak adlandırıldığı sakal modeli önerilir (her yüz tipine uygundur).

  • En sevilen oyuncular arasında yer alan bir isim daha olan Halit ERGENÇ’in sakal modeli dar bir çene yapısına sahip olanlar için önerilir. Bununla beraber ünlü isim Johnny DEPP’in de sakal modeli dar bir çene yapısına sahip olanlar için önerilmektedir.

  • Diğer tarz sakal modellerinden daha değişik bir havası olan Scott DİSİCK ‘in sakal modeli de kare ve oval bir yüze sahip olan herkes için önerilmektedir.

sakal-oneri.jpg

En tarz modeller arasında yer alan bu modeller ve daha fazlası için daha fazla yazı inceleyebilir ve o tarzları kendiniz de yaratabilirsiniz. Üstelik kendi sakal modellerinizi de yaratarak insanlara örnek tarz modeli olabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Gözünde Futbol Oynayan Kızlar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Önem Verdikleri Anlar

Ahmet DOĞDU

Erkeklerdeki İlginç Fetişler

Ahmet DOĞDU

Erkek ve Sakal

Freelance Çalışmayı Düşünenlere: Freelance Rehberi 

Ahmet DOĞDU

10 Adımda Seyahat

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz