Image default
Genel

En Trend Erkek Bakım Ürünleri

TREND ERKEK BAKIM ÜRÜNLERİ NELER?

“Erkek adam kendine özenmez” “erkek adam krem sürmez” gibi klişelerin artık tarih olduğu günümüz erkek bakımı anlayışında -kendine özen gösteren erkek- profili ön plana çıkıyor. Kadınlardan her türlü bakımı ve süsü bekleyip kendine hiç özen göstermeyen erkek anlayışının yavaş yavaş silikleştiği günümüz ortamında artık erkekler gönül rahatlığıyla kendilerine bakmanın keyfini sürüyorlar. Peki sizin bu keyfi sürmenize yardımcı olacak, stilinizi tamamlamaya hazır bakım ürünleri neler? Trend erkek bakım ürünleri dünyasında kısa bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz. İşte tarzınızın altyapısını oluşturacak birbirinden özel ürünler;

erkek-parfumleri

1.Tom Ford erkek bakım ürünleri

Soğuğun zulmüne maruz kalmayanınız herhalde yoktur. Ayazın tüm gücüyle saldırdığı kış günlerinde teninizde yıpranmalar çatlamalar görülebilir. Paniğe hiç gerek yok. Tom Ford’un trend erkek cilt bakım ürünleri size gerekli desteği fazlasıyla vermeye hazır. Tom Ford trend olmanın yanı sıra tesir etmeyi de ihmal etmeyen ürünlere sahip.

trend-erkek-bakim-urunleri

2.Dollar Shave Clup tıraş seti

Tıraş olmayı bir keyfe dönüştürme niyetinde iseniz, erkek olmanın rutin eylemini iyice basmakalıp hale getiren klasik tıraş setlerinden bıktıysanız Dollar Shave Clup Tıraş Seti tam sizin kaleminiz demektir.

trend erkek bakım ürünleri gezimizi sürdürüyoruz…

erkek-bakim-urunleri

3.Facial Contour Refiner bakım ürünü

Shiseido’nun yeni icadı Facial Contour Refiner, daha sıkı, pürüzsüz ve genç bir görünüm kazanmanız ya da var olanı korumanız için elinden geleni ardına koymuyor. Cilt oluşumunu destekleyerek sarkma ve yüzdeki yaşlanma belirtilerine savaş açmayı da ihmal etmiyor.

erkek-bakim-urunleri-nelerdir

4. Ferrari Uomo parfüm ve krem

Ağaçsı baharatlı güçlü bir koku. Size Ferrari süratini cazibesini vaat ediyor. Parfüm ve krem çeşitleriyle maskülen rüzgarlar estirmeye umarım hazırsınızdır.

erkek-kremleri

5.Nivea Formen Krem

Erkeğe özel krem çıkararak vizyon sahibi olduğunu kanıtlayan Nivea’ dan size özel. Ellerinizi ve yüzünüzü koruma altına almaya kararlı.

Erkek bakım ürünleri içinde en trend olanlardan bazılarına göz attık. Tarzınız daim olsun.

Benzer Yazilar

Telefonda Seks

Ahmet DOĞDU

Parfüm Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlk Buluşmada Yapılmaması Gerekenler

Toz Alkol Diye Bir Şey Var, Duydunuz Mu?

Ahmet DOĞDU

Kadının Sevdiği Hitaplar Nelerdir?

Editor

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz