23.2 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Erkek Sağlık

Ereksiyon Olamama Problemini Çözen Besinler

Ereksiyon, tatmin edici cinsel bir performans için önemlidir. Bu nedenle yüzlerce erkeği etkileyen bu durum önemlidir. Birçok insanın bu durumdan etkilenmesi üzerine anında düzeltme hapları her insan için cazip gelse de bu hapın yan etkileri olabilmektedir. Böylece bu yan etkiden kurtulmak için doğal takviyeler ve ereksiyon olmama probleminden kurtularak sağlığınıza doğal takviyeler sayesinde hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Böylece erektil disfonksiyonu önleyen yiyecekler arasında birçok yiyecek yer almaktadır. Bu yiyecekler arasında;

Antep Fıstığı Tüketin

Verilen bilgilere göre, erkeklerin 3 hafta boyunca günce 100 gram Antep Fıstığı tüketmesi sonucunda iyileştikleri görülmüştür. Böylece performans iyileştirme konusunda önemli yiyecekler arasında yer aln fıstık, erkeklerin sertleşme fonksiyonunu dışında kolestrol seviyelerinin de  gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Kırmızı Meyveler Tüketin

Yapılan araştırmalara sonucu kırmızı meyvelerin performansı iyileştirdiği öğrenildi. Böylece flavonoid denilen bitkinin içinde bulundurduğu gıdaların ereksiyon için önemli olduğu açıklandı. Yani edinilen bilgilere göre, flavonoid, erik, ahududu, siyah üzüm, yaban mersini ayrıca bunların dışında elma, armut, narenciye gibi meyvelerin iyi geldiği bildirildi. Böylece bu meyvelerin haftada birkaç kez porsiyon şeklinde yenişmesi sonucu yiyeceklerin faydasını göstereceği açıklandı. Bu kırmızı meyveler sayesinde yaşamış olduğunuz sorunu düzenli tüketmeler sayesinde giderebilirsiniz.

Sağlıklı Karbonhidratlar Tüketin

Erektil disfonksiyon sorunu yaşayanların karbonhidrat tüketmeli ve düşük karbonhidratlı yemeklerden uzak durmaları gerektiği açıklandı. Böylece yapılan açıklamalara göre ereksiyon için abartılı olmayacak şekilde makarna, tahıllı ekmek, pirinç gibi yiyeceklerin tüketilmesi gerektiği açıklandı.

Karpuz Tüketin

Yapılan açıklamalara göre, ereksiyon olmadan sağlığına kavuşmak isteyenlerin karpuz tüketmeleri gerekir. Çünkü karpuzun içinde yer alan amino acid L-citrulline erektil disfonksiyon için oldukça faydalıdır. Bu nedenle bu durumda kurtulmak isteyenler günde 3-5 porsiyon karpuz yiyebilirler.

Benzer Yazilar

6 ADIMDA VÜCUDUNUZU PLAJA HAZIRLAYIN !

Editor

Erkeklerde Sık Görülen Cinsel Sorunlar

Erkek Sağlık

Prostat Sağlığı İçin Tüketilmesi Gereken Besinler

Editor

Vücut Geliştirirken Tüketilen Ürünler

Editor

Afrodizyak Besinler

Erkek Sağlık

Bakalım saçlarımız neden dökülür

Ahmet DOĞDU