Image default
FelsefErkek

Erkeğe Hoşlandığını Nasıl Belli Edersin?

Erkekler kadınlardan hoşlandıklarını belli etmek konusunda genellikle zorluk yaşamazlar. Çünkü bilimsel olarak da ortaya konulmuştur ki erkeklerin mantıkları kadınlardan daha farklı çalışmaktadır. Bir erkek bir kadından hoşlanıyor ise uygun bir ortamda bunu dile getirmekten asla çekinmez. Ancak kadınlar için bu o kadar kolay değildir.

kadinlar-duygularini-nasil-belli-eder.jpg

Kadınlar Duygularını Nasıl Belli Eder?

Kadınlar erkeklerden hoşlandıklarını belli etmelerinin birçok yolu vardır. Bu durum yer ve mekân farklılıkları ile de değişiklik göstermektedir. Kadınlar iş ortamlarında farklı davrandıkları gibi arkadaş ortamlarında farklı, aile ortamlarında farklı davranabilirler.

kadinlarin-hoslanma-belirtileri.jpg

İş ortamında bir erkekten hoşlandığını belli etmek isteyen bir kadın sürekli o erkeğin verdiği kararların doğru olduğunu savunur. Onunla hangi konuda olursa olsun gözlerinin içine bakarak konuşmaktan çekinmez. İlgisini belli etmek için onunla ilgili ortak noktalar bulmaya çalışır. Ortak noktalar belirlemeye çalışır. Hatta bazen dikkat çekmek için kendini aptal durumuna bile düşürebilir. Buna rağmen karşısındaki erkek ilgisini fark etmemesi durumunda ona fiziksel olarak yalnız kalmanın yollarını arar. Ona dokunmak için bahaneler üretebilir. Eğer bunları yapan bir bayan ile karşı karşıya kalınırsa onun ilgisinden emin olunabilir.

Her Ortamda Farklı Davranışlar

Arkadaş ortamında bir kadın ilgisini belli etmesi biraz daha kolay olabilir. İlgisini belli etmek için ortak arkadaş ortamından yararlanabilir. Sürekli birlikte gezen ortamdan ilgi duyduğu erkeği ayırmak için planlar yapar onunla baş başa kalmaya çalışır. Yalnız kaldığı anda ona dokunur ve ilgisini belli eder. Duygularının karşılıklı olması ihtimalinde ise duygularını açıklamaktan da çekinmez.

kadinlarin-hoslanma-belirtileri.jpg

Aile ortamında bir erkekten hoşlandığını belli etmek en zorudur. Ailesine mahcup olmaktan korkan kadınlar bunu belli etmek için karşısındaki erkeğin ilgisini çekmek için onun gözlerinin içine bakar ve onun kendisini anlamayı bekler. Onunla yalnız kaldığı anlarda yakınlaşmaya çalışır. Bakışları tavırları ile yumuşak hareketlerle ilgisini belli etmeye çalışan kadın eğer bir erkekten hoşlanıyorsa bunu her hâlükârda belli eder.

Benzer Yazilar

Erkekler Neden Reddeder?

Editor

Erkeklere Sorduk: Burçlara göre Sevgili Bulunur Mu?

Ahmet DOĞDU

Güven Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Erkekler Neden Cinselliğe Daha Düşkün ?

Ahmet DOĞDU

Kaybetmeye Mahkum Erkeklerin Tipik Özellikleri

Kadınlar ile Erkekler Aynı Cümleleri Farklı Anlar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz