Image default
Erkek Moda

Erkeği Çekici Kılan Dış Görünüş Özellikleri

Erkeklerin Bu Sene En Çok Kullandıkları Saç Modelleri

Son zamanlarda kızlar tarafından sürekli dilde gezen erkeklerin saç model şekilleri, bugünlerde daha da çok artmakta. Kızlar başlarını nereye çevirse karizmatik ve havalı saç modelleri erkeklerin tercihi arasında sık sık görmekte . Özellikle son iki yıldır erkeklerin vazgeçilmezi olan asimetrik saç modeli oldukça yaygın durumda. Asimetrik saç kesimleri ile erkekler artık daha bir karizmatik ve daha bir havalı görünüme sahip oluyorlar. Asimetrik saç kesimleri bu sene oldukça erkeklerde saç modeli olarak kullanılmakta.

cekici-erkek-ozellikleri

Erkekleri Çekici Kılan Bazı Belirgin Özellikler

Erkelerin yüksek ses tonunda kahkahalar atması kadınlarda kalıcı bir iz bırakır ve erkeği çekici kılan detaylar arasındadır. Yüksek ses ile gülmek dikkat çeker ve sizi yeni tanıyacak birisi üzerinde etki bırakır. Bayanlara karşı daima kibar olun ve nazik davranışlar sergileyin. Bur durum sizi bayanlara karşı seksi kılacaktır. Gözlerinizde duygusal bakışlarınıza yer verin, yıldız gibi parlayan gözler ilk görüşte herkesi etkiler. Kadına karşı duygusal ve romantik bakmanız da etkileyici olacaktır. Karşınızdaki kadına ona karşı ilginizi belli etmeyi unutmayalım. Konuşmalarınız tutkulu olsun. Ne kadar sizi ilgilendirmeyen bir konudan bahsetse de karşınızdaki  bayan, o konuya hakimmiş gibi konuşmasını dinleyin ve sizin içinde önemli olduğunu belli edin. Sıkıcı bir konu olsa dahi kadınları dinleyerek, onları mutlu etmek için tutkuyla dinleyip yorumlarda bulunun.  Düşünceli olun onlara karşı öneminizi hissettirin. Yıl dönümlerini unutma gibi hatalara yer vermeyin, en önemlisi de adını küçük çabalarınız ile mutlu edin minik sürprizler yapın. Göz temasınız sadece sevdiğiniz kadınla olsun , başka çekici bir bayan görüp de etrafa bakışlar atmayın.

erkekleri-cekici-kilan-dis-gorunus-ozellikleri

Çekici Erkek Olmak Zor Değil

Ses tonunuzu yükseltin, olur olmaz şeyler için bayanlardan özür dilemeyin, çekici olmak yolunda kendinize verdiğiniz güven ne derecede fazla olursa karşınızdaki sizden o kadar çok etkilenecektir. Kız arkadaşınıza duyduğunuz ilgiyi fark ettirin.  Sürekli konuşmamıza gerek yoktur,  yapmacık ifadelerden uzak kalın. Zaman zaman kızdırmaya çalışabilirsiniz. Etkilemek istediğiniz kıza sizin hakkınızda bilmesi gerekenlere müdahale de bulunmayın.  Kesinlikle cana yakın olun, siz de arkadaşınızda kendini iyi hissedebilsin.

Benzer Yazilar

David Beckham Saç Modelleri

Editor

Sonbahar İçin En Gözde Erkek Ekose Pantolonlar

Erkek Takım Elbise Modası 2017

Erkek Giorgio Armani 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Bahar Dönemi, Bizlere Estetik Katmalı!

Ahmet DOĞDU

Sokak Modası Trendleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz