Image default
FelsefErkek

Erkeğin Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Aşk, aslında beynimizin bir oyunudur. İlk bakış size farklı bir duygu yaşatır. Bakışlar fazlalaştıkça siz deki duygu değişimi artar. Beğenilmek ve ilgi görmek hoşunuza gider. Aşık olunduğunda karnınızda tuhaf bir kasılma veya hoş bir ağrı hissedersiniz. Sürekli olarak onu düşünmeye başlarsınız. Onunla ilgili anılarınız varsa hemen aklınıza gelir. Bu duygular erkeklerde de aynıdır. Ama erkeklerin bunları yaptığını anlamak istiyorsanız seven erkek nasıl anlaşılır, tüyolar nedir, diyorsanız bu yazımız size yardımcı olabilir.

seven-erkek-nasil-davranir.jpg

Seven Erkek Nasıl Bakar ?

  • İlk dikkatini çektiğinizde, size sık sık bakmaya başlar. Aslında o da sizin dikkatinizi çekmek istiyordur. Sürekli olarak bakmaya devam eder. Sizinle göz göze geldiğinde ya gözlerini kaçırır ya da başka yerlere bakıyormuş gibi yapar. Bakışları ile sizi hep takiptedir.
  • Sık sık saçlarını düzeltir. Üstündeki aksesuarlarla oynar. Arada bir çeneleriyle ya da sakalları ile oynar. Kimilerinin ise yüzü kızarır.
  • Yakın çevrenizden birisi ise ve sizle  muhabbet içinde ise konuşurken dili sürçer. Ses tonu daha sakin ve yumuşaktır. Çok iyi tutum içindedirler. Sürekli olarak yardım etme istekleri vardır. Bu da size ne kadar yardımsever ve iyi olduklarını göstererek size çok uygun olduklarını ispatlamaktır.
  • Temas halinde bulunmak isterler. Konuşurken sözlerini onaylamak için size dokunabilir ve ya omuzunuza, elinize temas etmek isteyebilir.
  • Espirili olmaya çalışırlar. Kadınlar kendini güldüren erkeklerden hoşlanır kuralını bildikleri için ve de sizi mutlu etmek istemelerinden espirili davranabilirler.

seven-erkegin-tavirlari.jpg

  • İyi giyinmeye çalışırlar. Spor giyinerek dinç ve dinamik olduklarını ispatlamaya çalışırlar.
  • Dinledikleri müzik türleri slow parçalara döner.
  • Seven erkek, sevdiğinin baş harfini ya da adını hep bir yerlere kazıma ya da yazma ihtiyacı duyar.
  • Ve olmadık yerlerde kıskançlık tripleri yaparlar. Asıl size aşık olduğunun en büyük belirtisi budur.
  • İlgi ve alakalıdırlar. Hakkınızda bilgi edinirler ve bunları unutmazlar.

Bir Erkeğin Sevmediği Nasıl Anlaşılır?

sevmeyen-erkek.jpg

İlgisiz ve sizi umursamaz hareketler içindedir. Arkadaşça davranır. Normal hayatında normal birisi olarak kalırsınız. Bu konuya fazla takılmayın. Seveni sevin, sevmeyenler de vakit öldürmeyin. Elbet sizi de sevecek birileri vardır. Vaktinizi seveni aramakla geçirin.

Benzer Yazilar

Sıkıcı Çiftlerin Tipik Özellikleri

Burçlara Göre Erkeklerin Özellikleri

Erkeklerin Kadınlara Sormadan Edemediği Sorular

Ahmet DOĞDU

Pemra Oğuz ‘UTANMAZLIK MAHARETi’

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeğin Anatomisi Anayurt Oteli’nin Zebercet’i

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kalp Güzelliğine Bakar Mı ?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz