Image default
FelsefErkek

Erkeğin Dolabında Olması Gereken 5 Parça

ZAMANSIZ 5 PARÇA İLE DAİMA ŞIK

Kıyafete en düşkün olanlar her ne kadar kadınlar olarak görünse de, erkeklerinde onlardan aşağı kalır yanı yok. Hatta dış görünüş giyim kuşam erkeklerin bir statü göstergesidir. Ne kadar şık giyinirse kendine olan güveni o kadar fazladır dışarıdan bakıldığında. Fakat bu giyim kuşam konusunda bayanlardan biraz daha şanslıdırlar. Tasarımcılar koleksiyonlarının tekstil sektörü üretimlerinin %70 ini bayanlar için oluşturur. Bu %30 luk payda erkeklerin bayanlar gibi tutku ile trendi takip etmelerine gerek yok. Bunun yerine temel birkaç parçayı detaylandırarak her sezon şık olmaları mümkün. Sayısı çok fazla da değil erkeğin dolabında 5 parça temel kıyafet kurtarıcı niteliğinde.

Deri ceket

Klasik hariç birçok tarzla uyum sağlayan ve cool görünmenize sebep olan deri ceketler mutlaka erkeklerin dolabında olması gereken bir parça. Modeli ne olursa olsun fark etmez zamansız olduğu için ne modası geçti diye kaygı yaratır ne de tarzınızdan ödün verir. Her daim stil sahibi olmanızı sağlar.

erkek-dolabindaki-5-parca

Beyaz gömlek

Toplantıda, yemekte, eğlencede kısacası her yerde giyilmeye müsait kombinin olmazsa olmaz parçası beyaz gömlek gardıropta ne kadar fazla olursa o kadar iyi. Tipe bakmadan her erkeği çekici gösteren bir özelliğe sahip beyaz gömlek için en önemli klasik parça da diyebiliriz.

erkek-dolabinda-ne-olmasi-gerekir

Kot pantolon

Kot pantolonun tarzı ne olursa olsun günün her saatinin kurtarıcısıdır. Özel günlerde de günlük kullanımda da erkekler için bambaşka yere sahip bu parça basit bir tişört ya da şık bir blazer ceket ile size her daim tarz gösterir.

erkegin-temel-kiyafeti

Blazer ceket

Doğru bir blazer tercihi uzun vadede işinizi görür. Önemli olan gardırobunuzdaki diğer kıyafetler ile uyumlu bir renk seçmeniz.

erkegin-dolabinda-olmasi-gerekenler

Gri ya da siyah hırka

Her kıyafetinizin üzerine tamamlayıcı olarak muhteşem uyum sağlayan ortama göre gömlek ya da tişörtle kombinlendiğinde erkeğin dolabında olması gereken ve işini gören diğer bir kurtarıcı.

erkek-dolabi

Benzer Yazilar

Hayalimdeki “Sen”i Nasıl Anlarım Diyenlere…

Ahmet DOĞDU

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Platonik Aşkı Gerçeğe Dönştürme Yolları

Kadınları Cezbetmenin Yolları

Ahmet DOĞDU

Kadınların Haz Noktalarına Dair Bilinmeyen İpuçları

Ahmet DOĞDU

Aşk Mı? Para Mı?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz