Image default
FelsefErkek

Erkeğin kadınlardan bekledikleri

Erkeğin kadınlardan bekledikleri

Erkekler nasıl kadınları çözmek için uğraşıyorsa, kadınlar da erkekleri çözmek onların ne istediğini ve nasıl mutlu olabileceklerini araştırıp dururlar. Peki erkekler kadınlardan neler bekler? Nasıl mutlu olur? Börekler açan kadınlarla mı yoksa güzel makyaj yapan kadınlarla mı? Bakalım erkekler kadınlardan ne bekliyor?

Altın kural, her zaman bakımlı ve güzel görünmeye özen gösterin. İlişkiniz başladıktan 3 ay sonra şık elbiseleri bir kenara bırakıp eşofmanlarınızı giymeye başlamayın. Sizi her an şık görmek ve her zaman güzel kokunuzu duymak isteyecektir.

Çok konuşup başının etini yemeyin. Bir şeye kızdığınızda onu kendi içinizde büyütüp sonrasında büyük kavgalara meydan vermeyin. Bir şeyden hoşlanmadığınızda bunu açıkça ifade edin ve surat asmayın. Konuşarak her şeyi halledebilirsiniz. Surat asıp, çok konuşarak onu kendinizden soğutmayın.

Güzel yemekler yapın. Sadece estetik bir varlık olmayıp aynı zamanda yetenekli bir kadın olduğunuzu ona gösterin. Güzel bir akşam yemeği hazırlayın tatlı yapın. Sexi elbisenizi giyin kırmızı rujunuz sürüp parfümünüzü de sıktınız mı? Ne kadar şanslı bir erkek olduğunu düşünmeden edemeyecektir. Hem güzel hem de becerikli bir sevgilisi olduğu için gururlanacak ve size daha da bağlanacaktır.

Futbol ile ilgili bilginiz olsun. Hayatınızın diğer kızlar gibi oje sürmekten ve alış veriş yapmaktan ibaret olmadığını gösterin. Futbol maçı varken aşk-ı memnu izleyeceğim diye tutturmayın. Birlikte futbol maçı izleyin ve yaptığınız yorumlarla onu şaşırtıp kalbini kazanın.

Ailesine saygılı davranın. Annesi veya kız kardeşi varsa onlarla iyi geçinmeye özen gösterin. Onlara her zaman saygılı ve samimi davranın. Böylece sizi ailesinden biri gibi görecek ve sizinle bir aile kurmak isteyecektir.

Olduğunuz gibi davranın ve rol yapmayın. Böylece zaman içinde tanıdığı ve sevdiği kadının değişmediğini gördüğünde size olan sevgisi ve güveni artacak tüm kalbiyle sizinle olmaya devam edecektir…

 

Benzer Yazilar

Erkekler Hakkında 7 Çarpıcı Gerçek

Ahmet DOĞDU

İlk Buluşmada Onu Şaşırtmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Gözünden Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kalp Güzelliğine Bakar Mı ?

Ahmet DOĞDU

AYRILMA YÖNTEMLERİ

Ahmet DOĞDU

Sevgilisi Olan Erkekleri Çekici Kılan Nedir

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz