Image default
Erkek Moda

Erkek Aksesuarları

Erkeklerin birbiriyle uyumlu giydikleri kıyafetler bazen hiç bir şey ifade etmeyebilir. Tamamen uyumlu gördüğünüz bir erkekte bile eksik bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Bu kesinlikle eksik aksesuar kullanımından kaynaklanır.

 

Erkek Aksesuarları

 

Şapka erkekler için en ideal aksesuar türlerinden biridir. Tabiî ki spor kıyafetler eşliğinde takılır. Giydiğiniz blue jean ve spor bir gömlekle şapka takarak sportif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

sapka

Saat; bütün erkeklerin sıklıkla kullandığı bir aksesuar çeşididir. Saat ister klasik ister spor olsun, erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri olduğu için sıklıkla tercih edilir.

 

Bileklik; son zamanlarda spor giyim tarzını tercih eden erkekler arasında en sık kullanılan aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Bileklikler deri, ip ve kimi zaman koyu renk boncuklardan oluşabilmektedir.

bileklik

Kış mevsiminde kullanılan atkılarda erkeklerin kullandığı aksesuar seçeneklerinden biridir. Fakat atkının düzgün bağlanması gerekir. Kötü bağlanan bir atkı sizi daha sıradan bir hale sokabilir.

Erkeklerin kullandığı aksesuarlardan biri olan yüzükler genelde klasik giyim tarzındaki erkekler için vazgeçilmezdir. Fakat kullanılan yüzük kesinlikle gümüş renginde olmalıdır. Bekar erkeklerin altın renginde yüzük takmaları yaşları gereği daha basit durur. Bu yüzden gümüş ve kaliteli yüzükler kullanılmalıdır.

Benzer Yazilar

İtalyan Esintisiyle Erkek Ayakkabı Trendleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Saç Bakımı

Editor

Yazın Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Editor

Ayakkabı Deyip geçme..

Ahmet DOĞDU

GANT Rugger 2012 Son Bahar Kış

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Kot Stili Nasıl Olmalı?

Yorum Yaz