24.1 C
Istanbul, TR
Pazar, Haz 23, 2019
Erkek Moda

Erkek Aksesuarları

Erkeklerin birbiriyle uyumlu giydikleri kıyafetler bazen hiç bir şey ifade etmeyebilir. Tamamen uyumlu gördüğünüz bir erkekte bile eksik bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Bu kesinlikle eksik aksesuar kullanımından kaynaklanır.

 

Erkek Aksesuarları

 

Şapka erkekler için en ideal aksesuar türlerinden biridir. Tabiî ki spor kıyafetler eşliğinde takılır. Giydiğiniz blue jean ve spor bir gömlekle şapka takarak sportif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

sapka

Saat; bütün erkeklerin sıklıkla kullandığı bir aksesuar çeşididir. Saat ister klasik ister spor olsun, erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri olduğu için sıklıkla tercih edilir.

 

Bileklik; son zamanlarda spor giyim tarzını tercih eden erkekler arasında en sık kullanılan aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Bileklikler deri, ip ve kimi zaman koyu renk boncuklardan oluşabilmektedir.

bileklik

Kış mevsiminde kullanılan atkılarda erkeklerin kullandığı aksesuar seçeneklerinden biridir. Fakat atkının düzgün bağlanması gerekir. Kötü bağlanan bir atkı sizi daha sıradan bir hale sokabilir.

Erkeklerin kullandığı aksesuarlardan biri olan yüzükler genelde klasik giyim tarzındaki erkekler için vazgeçilmezdir. Fakat kullanılan yüzük kesinlikle gümüş renginde olmalıdır. Bekar erkeklerin altın renginde yüzük takmaları yaşları gereği daha basit durur. Bu yüzden gümüş ve kaliteli yüzükler kullanılmalıdır.

Benzer Yazilar

Erkek Giyim Kış Modası

Editor

Aksesuar Modası ve Dahasına İlişkin!

Ahmet DOĞDU

Erkekler En Çok Hangi Kokuyu Kullanıyor?

Editor

Erkekler için Kare Yüz Tipine Uygun Saç Modelleri

BİR ERKEĞİN ASLA GİYMEMESİ GEREKEN ŞEYLER

Editor

Kısıtlı Bütçeyle işyerinde Rahat Giyim

Erkek Moda