-3.7 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Ara 10, 2018
Erkek Moda

Erkek Ayakkabılarında 2018 Modası

Erkek giyimde ayakkabı seçimi küçük ama en önemli detaydır. Son trend çok şık bir takımın altına son derece demode erkek ayakkabı modelleri içinden birini tercih ettiğinizi düşünün.  Bedeniniz buradayım derken, ayaklarınız yerin dibinde sizi aşağı doğru çeker.

Oysa yılın erkek ayakkabı modasını takip ederek, şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

2018 Klasik Erkek Ayakkabı Modası

2018’de klasik modellerin en çok tercih edilen model yuvarlak burunlu ayakkabılar oldu. Deri modellerin yanında bu sene özellikle sonbahar-kış sezonunda süet klasik modeller de ön plana çıkıyor. Püskül ve toka detayları da klasik erkek ayakkabılarının vazgeçilmez ayrıntıları olmaya devam ediyor.

2018 Spor Erkek Ayakkabı Modası

Spor ayakkabılar spor salonlarından çıkarak podyumların vazgeçilmezi haline geldi.  En klasik erkek ayakkabı markaları bile bu akıma kayıtsız kalamadı. 2018’in önde gelen spor modeli ise tartışmasız sneaker oldu. Klasik markaların bu modeli yeniden yorumlaması da oldukça ilgi görüyor. Beyazın ağırlığının yanında deri kahverengi sneakerlar da dikkat çekiyor.

2018 Yaz Erkek Ayakkabı Modası

2018’de erkeklerin en çok tercih ettikleri arasında yüksek paçalı dar pantolonlar geldi. Elbette pantolonların şıklığını ortaya çıkartacak tarz ayakkabı tasarımları da erkek giyim modasındaki yerini aldı. Yazın çok görmeye alışmadığımız halde pantolonlarla uyumlu “brogue” tarzı ayakkabılar bu yaz sokakları doldurdu. Her yaz gördüğümüz loafer modelleri ise yine moda sever erkeklerin ayakkabı dolabının baş tacı oldu.

2018 Kış Erkek Ayakkabı Modası

Kış sezonu yaklaşırken 2018 erkek ayakkabı modelleri de sokaklara çıkmaya başladı. Bu sene kışlık ayakkabılar hafifledi. Klasik tarz botlar günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor. Yarım boğaz seçenekleri artıyor. Çizme ve postallarınızı ise en azından bir sezonluğuna rafa kaldırmanız gerekecek.

Benzer Yazilar

2017 Yılı Erkek Kreasyonları

Editor

Erkek Saat Modellerine Derin Bir Bakış

Editor

Erkeklere Smart Casual Kombin Önerileri

Erkek Atkı Modelleri

Ahmet DOĞDU

2017 Erkek Sokak Modası

Kiığılı’da Yeni Sezon

Editor