Image default
Erkek Moda

Erkek Ayakkabılarında 2018 Modası

Erkek giyimde ayakkabı seçimi küçük ama en önemli detaydır. Son trend çok şık bir takımın altına son derece demode erkek ayakkabı modelleri içinden birini tercih ettiğinizi düşünün.  Bedeniniz buradayım derken, ayaklarınız yerin dibinde sizi aşağı doğru çeker.

Oysa yılın erkek ayakkabı modasını takip ederek, şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

2018 Klasik Erkek Ayakkabı Modası

2018’de klasik modellerin en çok tercih edilen model yuvarlak burunlu ayakkabılar oldu. Deri modellerin yanında bu sene özellikle sonbahar-kış sezonunda süet klasik modeller de ön plana çıkıyor. Püskül ve toka detayları da klasik erkek ayakkabılarının vazgeçilmez ayrıntıları olmaya devam ediyor.

2018 Spor Erkek Ayakkabı Modası

Spor ayakkabılar spor salonlarından çıkarak podyumların vazgeçilmezi haline geldi.  En klasik erkek ayakkabı markaları bile bu akıma kayıtsız kalamadı. 2018’in önde gelen spor modeli ise tartışmasız sneaker oldu. Klasik markaların bu modeli yeniden yorumlaması da oldukça ilgi görüyor. Beyazın ağırlığının yanında deri kahverengi sneakerlar da dikkat çekiyor.

2018 Yaz Erkek Ayakkabı Modası

2018’de erkeklerin en çok tercih ettikleri arasında yüksek paçalı dar pantolonlar geldi. Elbette pantolonların şıklığını ortaya çıkartacak tarz ayakkabı tasarımları da erkek giyim modasındaki yerini aldı. Yazın çok görmeye alışmadığımız halde pantolonlarla uyumlu “brogue” tarzı ayakkabılar bu yaz sokakları doldurdu. Her yaz gördüğümüz loafer modelleri ise yine moda sever erkeklerin ayakkabı dolabının baş tacı oldu.

2018 Kış Erkek Ayakkabı Modası

Kış sezonu yaklaşırken 2018 erkek ayakkabı modelleri de sokaklara çıkmaya başladı. Bu sene kışlık ayakkabılar hafifledi. Klasik tarz botlar günlük yaşamınızın bir parçası haline geliyor. Yarım boğaz seçenekleri artıyor. Çizme ve postallarınızı ise en azından bir sezonluğuna rafa kaldırmanız gerekecek.

Benzer Yazilar

Hugo Boss ilkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

GANT Rugger LAS

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Kullanabileceği Trend Çanta Modelleri

2016 Trençkot Modası

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise Altına Spor Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Editor

60’lı Yılların Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz