Image default
Erkek Sağlık

Türkiye’de Bulunan Erkek Bakım Ürünleri

erkekbakım ürünleriGenel olarak bakım, bir erkek için önemli ayrıntılardan birisidir. Pek çok kişinin, genellikle kadınların bakımlı olduğunu düşünmesi, erkeklerin bu konuda pasif kalmasını göstermemektedir. Bu yüzden bakımlı bir erkek, olması gereken erkek olarak tanımlanabilir. Bunun ise belirli kriterleri vardır. Örneğin saç bakımı, yüz bakımı, cilt bakımı, diş bakımı, oral hijyen ve dahası gibi pek çok ayrıntıya ulaşabilirsiniz. Kişisel hizmet seçenekleri arasında yer alan her bir ayrıntı için, bireysel destekleri kullanmanız sizin için önemli olacaktır. Peki ülkemizde genellikle ne tür erkek bakım ürünleri vardır?

–          Saç bakım ürünleri (briyantin, vax, dax ve benzeri ürünler artı besleyici losyonlar)

–          Yüz bakım ürünleri (genellikle traş sonrası rahatlatıcı etkili ürünler, kolonyalar, traş kolonyaları ve losyonlar. Aynı zamanda kırışıklık giderici olarak piyasada satışa sunulan pek çok yüz bakım ürünü)

–          Cilt bakımı ( en yoğun ürünün yer aldığı kategori diyebiliriz. Pek çok ayrıntıyı birkaç tıklama ile ön plana çıkarmanız adına sunulan onlarca farklılık arasından birkaç estetik desteğe ulaşabilirsiniz buradan. Hem de gayet etkili ve kolay bir şekilde)

–          Diş bakımı (bunun olması gereken bir şey olduğu aşikardır. En önemli iki malzeme her ne kadar diş fırçası ve macun olsa da, diş ipi de önemlidir)

–          Oral hijyen için ise gargara ve benzeri ürünler yer alır ülkemiz pazarında. Örneğin listerine ve benzeri gibi.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Varikosel Hastalığı ve Tedavisi

Ahmet DOĞDU

Sadece Erkeklerde Görülen Hastalıklar Nelerdir?

Editor

Erkekler Cinsellikten Neden Korkar ?

Ahmet DOĞDU

Afrodizyak Etkisi Olan 20 Yiyecek

Editor

Afrodizyak Besinler

Ahmet DOĞDU

Aşırı Kilolu Erkekler İş Dünyasında Nasıl Karşılanıyor?

Editor

Yorum Yaz