Image default
Erkek Moda

Erkek Bileklikler İle Şık Bir Görünüm Kazanın

Erkek bileklikler günümüzde oldukça moda ve kullanışlı. Erkeklerin bir tarz yakalamaları adına önemli aksesuar olma özelliğini barındıran bileklikle ile şık bir görünüm kazanmak mümkün. Kıyafetlerinizin rengi, tarzı ve modellerine göre en uyumlu bileklikleri giyerek hayli hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Bileklik seçerken bunlara dikkat etmek faydalı olacaktır. elbiselerinizle kombin yaparken günlük kullanımı sağlayabilirsiniz. Kollarda hayli şık duran bileklik modelleri sayesinde karizmatik bir duruş kazanmanız mümkündür. Erkek bileklik modelleri seçerken dikkat etmeniz gerekenler ise;

erkek-bileklik-modelleri

Erkek bileklikler hayli fazla modeli olan aksesuarlardır. Bileklik modelleri arasında kıyafet tarzınız son derece önemlidir. Renkli kıyafetleri daha fazla tercihe diyorsanız tek renk bileklikler size daha şık bir kombin yakalamanızı sağlayacaktır. Klasik kıyafetleri günlük hayatınızda daha fazla giyiyorsanız, iş hayatınızda ise koyu renklerdeki bileklikleri ve altın rengi bileklik modellerini tercih edebilirsiniz.

Tarzınız daha özgür ve serbest ise rengarenk bileklik modelleri arasından tercih edebilirsiniz. Erkek bileklik modelleri arasında seçeceğiniz modelde aynı zamanda kaliteye de önem vermelisiniz. Kıyafetinizde uyumlu olması yanında kaliteli olmazsa görünümün bozulacağını unutmayın. Kalitesiz bilekliklerin kullanım ömrü de kısa olacaktır. Ten renginize uyumlu, kıyafetinize kombin olan bileklikler ile şık bir görünüm kazanmanız kaçınılmaz olur.

2016-erkek-bileklik-modelleri

Çok farklı erkek bileklik modelleri vardır. Bunlar arasında en çok tercih edilenler, deri bileklikler, geçme ve çoklu çıpa bileklikler gelmektedir. Ayrıca örgü bileklik modelleri de haylice seçilmektedir. Bunun dışında magnet, metal, kemikli doğal taş ve doğal taş bileklik modelleri de vardır. Erkek bileklikler arasında hem tarzınızı hem de yaşam görüşünüzü anlatan binlerce çeşit vardır. Bunlardan sizin için en uygununu alarak, kıyafetlerinizle oluşturacağınız kombinler ile şık ve tarz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Benzer Yazilar

LAMBORGHINI CAR SHOE

Ahmet DOĞDU

Kiğılı 2016 Kış Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Takım Elbisesine Uygun Kravat Arayanlara Beymen Kravat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Esmer Erkekler İçin Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Bu Kışın Erkek Bot Modellerine Bakış

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz