Image default
Kapak

Türkiye’de en çok satılan erkek dergileri

dergi

Öncelikle bu dergileri yayınlayan kurum ve kuruluşlara teşekkürler.Dergi künyelerini sizinle paylaşmak istiyorum.

Boxer

Boxer`ın sloganı “Erkekler boxer okur”. Bu asılsız bir iddia da değil.

Çünkü Boxer 2004 yılında ilk sayısı yayınlandığından beri Türkiye`nin en çok satan erkek dergisi.

Boxer`ı bu kadar popüler kılan şey, yaşamın her alanını bütün keyiflerini, gerilimlerini, yüzlerce merakın yanıtlarını akıcı bir dille ve etkin bir görünümle okura sunması.

Özgün stiliyle ve kalitesiyle modern, dinamik, genç erkeğin dünyasında otomobil, moda, spor eğlence ve kadın-erkek ilişkileri konularında erkeklerin “mutlaka okunmalı” listesinde ilk sırayı alan Boxer, Türk dergiciliğin ele avuca sığmaz çocuğu…

www.boxerdergisi.tv

ESQUIRE

Erkeğin ağırlık merkezi

ESQUIRE Türkiye’de halen yayın hayatını sürdüren en eski erkek dergisidir. Amerikan Hearst grubunun bir markası olan ESQUIRE Türkiye ile birlikte dünyanın 11 farklı ülkesinde yayınlanmaktadır. ESQUIRE erkeklerin ilgi alanına giren ilgi çekici röportaj ve dosyalarıyla okuyucusunun pek çok konuda fikir sahibi olmasını sağlar. Bunların yanı sıra, erkek modası, erkek bakımı ve sağlığı, erkeğin ilgisini çekebilecek kültür ve sanat etkinlikleri, teknoloji, otomobil, magazin ve tabii ki kadınlar ESQUIRE’ın diğer konu başlıkları…

www.esquire.com.tr/

Men’s Health

Dünyanın en büyük erkek dergisi

Toplam 45 ülkede yayınlanmakla beraber; her ay tüm dünyada 10 milyondan fazla satışa ulaşan Men’s Health, erkek dergi pazarının lideri olarak yayın hayatına başarı ile devam ediyor. Erkeğin tüm ihtiyaçlarını derginin merkezine koyan Men’s Health başta sağlık olmak üzere; beslenme, spor, iş yaşamı, moda, ilişkiler, kişisel gelişim, sosyal hayat, yeni ürün ve teknolojiler gibi birçok önemli konuda kapsamlı içerik sunuyor. Erkekler için ve erkekler hakkında bir numaralı bilgi kaynağı olan Men’s Health; profesyonel, aktif ve başarılı erkeklerin fiziksel ve duygusal yaşamlarını kontrol etmeye yardımcı olmayı amaçlıyor.

www.menshealth.com.tr/

GQ Türkiye

Bir erkek dergisinden daha fazlası
80 yıl önce Amerika’da yayın hayatına başlayan, 32 yıl önce Condé Nast Yayın Grubu’nun bünyesine katılan GQ, 20 ülkede, 12 farklı dilde yayınlanıyor.

Yayınlandığı ülkelerde erkeklerin yaşam biçimini yönlendiren dergi , şehirli erkeğin stilini oluşturan bütün alanlarda zengin bir içerik sunuyor.

GQ erkekler için benzersiz bir formüle sahip. Modadan sanata, sağlıktan ilişkilere, spordan teknoloji, yeme içmeden çarpıcı röportajlara hayatın ışıltılı yönleri, entelektüel yorumlarla GQ’da buluşuyor.

Benzer Yazilar

Baba İçin Alına En Güzel Hediyeler

Ahmet DOĞDU

CMYLMZ DİAMOND ELİTE PLATİNUM PLUS HAKKINDA BİRKAÇ SÖZ

Ahmet DOĞDU

Sarışınların psikolojik özellikleri

Ahmet DOĞDU

Sosyal Medyada Popüler Ve Etkin Olmanın Yolu

Ahmet DOĞDU

Aktif Bir Kış

Ahmet DOĞDU

TÜRKİYE’NİN ERKEK JÖNLERİ

Ahmet DOĞDU

1 Yorum

Ali 22 Aralık 2016 at 21:05

Biok yaa

Cevapla

Yorum Yaz