Image default
Erkek Moda

Erkek Dolabında Beyaz Gömleğin Önemi

Beyaz gömlek kadın veya  erkek her zaman dolaplarında olmazsa olmaz kıyafetlerdenden biridir. En önemli iş toplantılarına giderken, bir düğüne, bir cemiyete giderken, veya günlük hayatta tercih ettiğimiz en güzel kombin parçasıdır. Özellikle erkekler iş hayatında veya özel hayatında gömlek çok kullandığı için dolayısıyla dolaplarında beyaz gömlek muhakkak vardır.Beyaz gömleği kombinlediğiniz kıyafete göre spor veya resmi bir hava yaratabilirsiniz.

Beyaz Gömlek Nasıl Giyilir?

1) Genelde desenli veya çizgili blazer ceket içine beyaz bir gömlek giyerek şık ve güzel bir kombin yaratabilirsiniz. Günlük kombinlerde bile bu uyuymu yakayabilirsiniz.Sıradışı ve zarif bir hava verebilir.

2) Dolabınızda muhakkak hırka vardır, renkli veya düz ,onların içine gömlek giyerek güzel bir kombin yaratabilirsiniz. Yaz aylarında renkli hırkaların içine gömlek giyerek spor bir havada oluşturabilirsiniz. Yada daha resmi durumlar için kahverengi ,siyah,lacivert veya camel rengi hırka içine giyerek daha resmi ve ağır görünüm veiri.

3) Trençkotların içine beyaz gömlek giyerek çok ağır ve asil bir hava verebilirsiniz. İsterseniz kravatta takarak güzel bir stil yapabilirsiniz.

4)  Yaz aylarında sıcak havalarda erkeklerin en çok giydiği şortla beyaz gömlek giyerek stil sahibi olabilirsiniz. Hem spor ,hem de şık görünüm elde edebilirsiniz. Sıcaktan bunalıp ,pantolon giymek yerine şort tercih ederek, gene pantolon kadar ciddi bir hava verebilirsiniz.

5) Yazın olmazsa olmaz olan beyaz pantolon üzerine giyceğiniz beyaz gömlek giyerek şık ve stil sahibi olabilirsiniz. Beyazın yaz aylarında en çok tercih edilen renk olduğunu düşünürsek gerçekten güzel bir kombin yaratabilirsiniz.Spor kesim beyaz pantolonların üzerine spor kesim beyaz gömlek giyerek spor bir hava  verip ,günlük giyim için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Amerikan Erkeklerinin Sokak Modası Yolculuğu

Erkek Gardırobunda Mutlaka Bulunması Gereken Sonbahara Geçiş Parçaları 

2018 Kış Sezonunda Erkek Modasının Öne Çıkan Parçaları

En İyi Giyinen 7 Ünlü Erkek

Ahmet DOĞDU

Her Erkeğin Sahip Olmak isteyeceği Armani Jeans Kemer Modelleri

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinmelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz