Image default
Erkek Moda

Erkek Gardırobunda Mutlaka Bulunması Gereken Sonbahara Geçiş Parçaları 

Erkekler İçin Sonbahar Parçaları

Sonbahar giyinilmesi oldukça zor bir sezondur. Ne kalın ne ince kıyafetler tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra yağmurlu bir sezon olduğundan da yağmurdan etkilenmeyecek kıyafetler tercih edilmelidir. Sonbahar da genellikle ince yapılı uzun kollu giysiler tercih edilmelidir. Mont yerine hırka veya çok sert bir iklim ile karşılaşılırsa mont bile tercih edilebilir. Her erkeğin sonbahar iin gardırobunda bulundurması gereken parçalar vardır. Bu parçaların başında kesinlikle ama kesinlikle jean pantalonlar gelmektedir. Jean pantalonlar sadece sonbahar aylarında kullanabileceğiniz parçalar değildir ister kışın, ister bahar da her sezon gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bir pantalon türüdür zira her şeye yakışır ve her parça ile kombinlenebilir.

erkek-modasi-sonbahar-kis-trendleri-59540-1262016132455.jpg

Eskime ve formu bozulması da diğer pantalon türlerinden daha zordur bu yüzden kesinlikle verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız. Bir diğer olmazsa olmaz deri ceketlerdir. Her boy, tür ve rengi bulunmaktadır. Deri ceketler genellikle sonbaharın habercilerindendir de. Her sezonda mutlaka her marka deri ceket kreasyonu çıkarır ve her yıl oldukça çok satılan parçalar arasına girer. Kot pantalon da olduğu gibi yine kombinlemesi oldukça kolay bir parçadır ve kulanım şeklinize göre kullanım ömrüde tamamıyla size bağlıdır. 

2015-Sonbahar-Erkek-Modasi-3.jpg

Bu Sezonun Sonbahar Trendleri

Bu sezon erkek ve kadın reyonunda en dikkat çeken parçalar kadife dokuludur. Kadife kimilerinin çok sevdiği kimilerininse dokunamadığı kumaşlar arasındadır. Bu sezon kıyafetten çantaya her parçada bu dokuyu bulmak mümkündür. Bu kumaş türünün en güzel tarafı hem sonbahar da kullanılabilir hem de kışın kullanılabilir olmasıdır. Oldukça yumuşak bir yapıya sahiptir ve kullanımı da oldukça basittir. Bu sezon her markanın vitrininde görebilirsiniz. 

 

Benzer Yazilar

Kuaförünüze İstediğiniz Saçı Tarif Edemeyenler Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Akıllı Saatler

Editor

Geçmişten Bugüne Brad Pitt’in Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

Erkek Şort Modelleri 2013

Ahmet DOĞDU

Kokusuna Önem Veren Erkekler için Burberry Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Çiçek Desenleri

Yorum Yaz