12.4 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Erkek Gardırobunun Vazgeçilmezi: Beyaz Gömlek

Her erkeğin gardırobunda, asla vazgeçemeyeceği giysi ve aksesuar çeşidi bulunur. Hatta bu aksesuar veya giysi çeşitleri birçoğunuzun aklına bile gelmeyecek türden olabilir. Ancak istisnasız bütün erkeklerin gardırobunda bulunan, giyilmese de varlığının devam edeceğini garanti eden bir giysi vardır. O da beyaz gömleklerdir.  Beyaz gömlekler, üzerinde desen, amblem veya figür olsun veya olmasın, kesinlikle her erkeğin gardırobundaki yerini korur ve giyilmese bile orada bulunurlar.

erkek-beyaz-gomlek.jpg

Oldukça sade, saf ve her kombine gidebilecek olan bu giysiler için oldukça orijinal ve estetik birer kombin uygulama imkanınız da bulunmaktadır. Kullanacağınız takılar, giyeceğiniz diğer giysilerin modeli ve hatta ayakkabınızın rengi ne kadar absürt olursa olsun, beyaz gömlek kombinleri ile bu karmaşayı bir düzene oturtabilir ve göze oldukça hoş gelen bir tarz yaratabilirsiniz.

erkek-beyaz-gomlek-modelleri-2017-2018.jpg

İki Zıt Rengin Uyumu

‘’Zıt’’ ve ‘’uyum’’ kelimelerinin aynı anda kullanımı, bu diyalektik cümlenin belirsizliği ile kafanızı karıştırmış olabilir. Ancak düzensizlik olmadan düzenin varlığından haberdar olunabilir mi? İşte, beyaz ve siyahın dostluğu da böyledir. Beyaz ve siyah kombinleri, iki karşıt rengin bir arada kullanılabileceğinin birer kanıtıdırlar. Bu kült beyaz gömlek kombini, beyaz bir gömleğin altına giyilen siyah bir pantolon ile başlar ve siyah ile beyaz aksesuarların kullanımı ile doruğa ulaşır. Ancak dikkat edilmesi gereken nokta, sadeliğe kaçmamaktır. Çünkü halihazırda sade birer renk olan siyah ile beyaz, aksesuarsız kullanılınca kombin olmaktan çıkar ve sanatsal bir moda anlayışı ortaya konulamaz.

erkek-tarz-beyaz-gomlek.jpg

Aksesuarsız Olmaz

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi aksesuar kullanımı, beyaz gömlek kombinleri için en önemli unsurudur. Bu bağlamda, beyaz gömlek ile siyah bir pantolon kombinini ele alacak olursak, bu kombine en uygun aksesuarlar, siyah bir yelek veya siyah askılıklar olacaktır. Bunların yanında ise beyaz kordonlu bir saat ve beyaz bileklikleri de tercih edebilirsiniz.

Benzer Yazilar

Sevgiliye Hangi Çiçek Alınmalı?

Editor

Aksesuar Hakkında

Editor

Takım Elbisesine Uygun Kravat Arayanlara Beymen Kravat Modelleri

Erkek Moda

Dolce&Gabbana 2016 Erkek Modası

Editor

Kokusuna Önem Veren Erkekler için Burberry Erkek Parfümleri

Erkek Moda

Yalın Bir Deha Eşsiz Saat Ustası Daniel Roth

Editor