Image default
Erkek Moda

Erkek Gardrobunda Mutlaka Bulunması Gereken Kıyafetler

Her erkek bakımlı olmayı ve dış görünüşünün can alıcı olmasını tercih etmektedir. Ufak dokunuşlar ile gardıroba eklenen bir erkeğin sahip olması gereken şeyler ile bir erkeğin hem şık hem de bakımlı görünmesi mümkün olacaktır.

erkek-gardrobunda-olmasi-gereken-parcalar.jpg

Hem Şık Hem Spor Bir Dış Görünüş

İşten arta kalan zamanlarda sosyal çevresinde spor bir hava sergilemeyi seven erkekler için dolaplarında bulunan kot pantolon oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Erkeklere spor ve şık bir görüntü katan kot pantolon erkeğin dolabında bulunması gerekenler başında gelmektedir.

Bomber Ceketler Hayat Kurtarıyor

Sportif olmayı seven erkeklerin dolabında mutlaka olması gereken parçalardan birisi de bomber ceket modeli olmaktadır. Özellikle kış mevsiminden bahar mevsimine geçişlerde spor bir görüntünün yanı sıra bir de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

erkek-takim-elbise-modelleri-2017-2018.jpg

Klasik Bir Takım Elbise Şart

Her erkeğin özel günler ya da özel toplantılar için dolabında olması gereken kıyafetlerden birisi de takım elbise olmaktadır. Erkek gardırobunda bulunan bir takım elbise erkeğin özel davetlerde ve özel günlerde en büyük kurtarıcısı olmaktadır.

Kıyafet Seçeneklerin Uygun Ayakkabı Modelleri

Her ortama göre kıyafet stili değişeceğinden dolayı her erkeğin dolabında bulunması gereken en önemli parçalardan birisi de spor ve klasik ayakkabı modelleridir. Giyilen kıyafete göre spor ya da klasik olarak tercih edilen ayakkabı modeli erkeğin dış görünüşünü tamamlayacak niteliktedir.

erkek-moda-2018.jpg

Kış Mevsiminin En Önemli Tamamlayıcı Unsuru

Özellikle kış mevsiminde çok fazla kullanılan ve kombinlenen dolayısıyla da erkek dolabı için önemli olan tamamlayıcı aksesuarlardan birisi de şık ve uzun atkı ya da fular modelleridir.

Şık Bir Kol Saati

Erkekler için bir başka önemli detay kol saatidir. Bazı erkekler saat konusunda oldukça tutkuludur. Uyumlu ve aynı zamanda şık bir kol saati bir erkeğin dış görünüşünü derinden etkileyecek önemli bir aksesuar olurken zamana verilen değeri simgelemektedir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Yaptığı Moda Hataları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Hipster Giyim Tarzına Dair

Ahmet DOĞDU

Kırmızı Halıda Gibi: Smokin

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Öne Çıkan Parçalar

Pırlanta ve Erkek

Ahmet DOĞDU

Kışa Hazırlık için Timberland Erkek Bot Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz