Image default
Genel

Erkek Giyimde Yapılan Hatalar

Kıyafetlerimiz dış görünüşümüzü her zaman ele vermiştir. Bayanlar kadar erkeklerinde giyim kuşam olarak kendisine yeteri özeni göstermesi gerekmektedir. Erkek giyimde yapılan hatalar erkeklerin kendilerine yeteri kadar çeki düzen vermemesinden kaynaklanmaktadır.

Erkek-Giyimi

Kimi erkekler zevksizdir. Üzerine bir türlü kıyafet yakıştıramaz. Ya renk olarak bir türlü kendisine yakıştırmaz ya da kalıp olarak. Erkek giyimde yapılan hataların en başında kendisinden birkaç beden büyük takım elbise seçmeleri üzerine göre sanmalarıdır .Çuval gibi duran takım kıyafetler, üzerine birkaç beden büyük gelen gömlekler sanki üzerlerine tam oturmuş gibi sanarlar. Halbuki bu yapılan hataların en büyüğüdür. Çok fazla bir kilonuz yoksa eğer kendinizden birkaç beden büyük pantolonlardan uzak durun.

Yanlış renk ve yanlış desenlerden uzak durun bu sizi olduğunuzdan daha çok yaşlı gösterecektir. Bazı kişiler renk olarak risk almayı sevmektedir. Sakın bu yanlışlara düşmeyin. Çünkü yakıştığını düşündüğünüz bu zıt renkler dışarıda insanlara palyaço olarak gözükebilir. Sakın bu yanlışa düşüp kimseyi kendinize güldürmeyin. İnsanların dikkatini çekicem diye sıradışı olmaya çalışmayın. Kıyafetlerinizin altına uygunsuz renk çoraplar giymeyin. Kıyafetlerin üzerindeki kocaman marka desenlerinden uzak durun. Eğer o firma tarafından para almıyorsanız sokaklarda reklam afişi olarak dolaşmayın. Her zaman şık ve düzgün bir şekilde gözükmek istiyorsanız eğer aynaya baktığınızda sadece görünen yerlere dikkat etmeyin. Aynanın karşısında bir sırt tarafınızı kontrol edin. Kırışık vücudunuza oturmuş kıyafetler yada ütüsü bozulmuş gömlek ve pantolonlar sizi sık değil daha çok çirkin gösterecektir.

Erkek-Giyim-Hatalari

Erkek giyimde yapılan hatalar arasında ucuz parfümler de yer almaktır. Unutmayın kokunuz da sizin bir kıyafetinizdir. Onu taşıyabilmelisiniz. Yaz aylarında daha freş kokular sıkın. Ağır baharat kokularından mümkün olduğunca uzak durun. Çünkü terlediğiniz zaman iki koku karışarak size dayanılmaz bir sorun haline gelebilmektedir. Bunlar birer ayrıntıdır. Bu ayrıntılara dikkat etmek ve güzel görünmek sizin elinizde.

 

 

Benzer Yazilar

Erkekler Hangi Bölgelere Epilasyon Yaptırabilir?

Ahmet DOĞDU

2019 Yaz Teknolojisi

Editor

Telefonda Olmazsa Olmaz Aplikasyonlar

Editor

Ayrılık Sonrası Bunları Yapmayın

Erkekleri Cinsellikten Soğutan 5 Kadın Davranış

Editor

Cinsel Narsizm ve Aldatma Arasındaki Yakın İlişki

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz