Image default
Erkek Moda

Erkek Giyiminde Sandaletin Yeri

2019 kıyafet modasında, özellikle daha muhafazakâr olan erkek giyiminde renklilik ve rahatlık kendini göstermektedir.

İnsanların içinde kendini rahat hissettikleri kıyafetleri giymeleri, kusursuz bir düzen anlayışından uzak çabasız bir şıklık anlayışını benimsemeleri artık tercih edilen giyim stilidir.

Dost Başa Düşman Ayağa

Ayakkabı, kadınların vazgeçilmezidir. Bakımlı olmak, güzel giyinmek, estetik, saç bakımı hepsinin ortak noktası kadındır. Ama artık günümüzde tüm bu sayılan ilgi alanları artık erkekleri de kapsamaktadır.

Çağımızın modası bakımlı erkek, bir başka deyişle metroseksüel erkek. Manikür, pedikür, fit vücut, saç sakal bakımı ve kılık kıyafet erkekler için önemli mevzular haline geldi.

erkek sandaleti, erkek moda, erkek ayakkabıları

Erkekler tarafından tercih edilen aksesuarlarda büyük bir değişim sürecine girdi. Son günlerde kadınların zarif ayak yapılarına uygun sandaletlerin erkekler tarafından tercih edilmesi bu büyük değişimlerden biridir.

Sandaletgiymek her yiğidin harcı değildir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Erkekler Sandalet Giyerken Nelere Dikkat Etmeli?

Yaz aylarında artan sıcaklıklardan en az etkilenmenin bir yolu da kıyafet seçiminden geçer. Hafif, terletmeyen kumaşlardan dikilmiş kıyafetler içinde kendimizi iyi hissetmenin yanında ayaklarınızı kapalı ayakkabıların içine hapsetmek bu lükse ket vurmak demektir.

Sandalet ya da açık ayakkabı giymem diyenlerdenseniz; daha hafif ince bir dış kalıba sahip spor ayakkabıları ya da delikli hava alımına elverişli yapıda ayakkabıları tercih edebilirsiniz. 2019da bu tarz alternatiflere sıkça rastlayacaksınız.

Eğer sandalet seçmek istiyor fakat kararsız kalıyorsanız, bizden size öneriler; ayak yapınıza uygun bir ayakkabı tercih etmeniz, ayak bakımınıza dikkat etmeniz ve itici bir görüntüye sebebiyet vermekten uzak durmanızdır.

erkekler için sandaletler, erkekler için sandalet fiyatları, erkek sandaletleri ne kadar

2019yaz döneminde erkek sandalet seçimleriniz konusunda daha fazla seçeneğiniz olduğunu bilmeniz gerekir. Sandaletlerin ilk tercih edilmeye başladığı dönemlerde sadece spor modellerin olması ve deniz kenarında kullanılması sıklıkla rastlanılan bir durumdu.

Günümüzde ise klasik sayılabilecek kıyafetlerin altına yani gömlek pantolonla bile giyilebilecek şıklıkta; ayrıca ofiste, iş ortamında bile giyilebilecek ağırlıkta modelleri bulmak mümkün.

Ayak yapınıza uygun kalın bantlı ya da ince bantlı modellerin bulunduğu deri sandaletlerde sizin zevkinize ve rahatlığınıza hitap eden pek çok çeşit bulunmaktadır.

erkek sandaletleri ne kadar, erkek sandaletleri nereden alınır

Konu renklere geldiğinde ise kombin rahatlığı nedeniyle siyah tercih sebebiniz olsa da kahve tonları, lacivertin asilliği, hakinin ve kamuflaj desenin asiliği sizi cezbedebilecek seçenekler arasında yer almaktadır.

Giyimde önemli olan kıyafeti üzerinizde taşımaktır. Bu da tarzınızı o kıyafet ile bütünleştirmekten ve üzerinizde taşıdığınız elbise ya da ayakkabı ile kendinizi rahat hissetmenizde yatar.

Bu yazın modası Loafer ayakkabılara da bir göz atmak ister misiniz?

Benzer Yazilar

Kumaş Pantolon Altına Hangi Ayakkabı Tercih Edilmeli?

Ahmet DOĞDU

Kısıtlı Bütçeyle işyerinde Rahat Giyim

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Sosyal Medyada Sık Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

Editor

Gece Klubünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

80’li Yıllarda Erkek Modası

Ahmet DOĞDU