Image default
Erkek Moda

Erkek Giyiminde Yaz Modası

Moda, yaşamımızdaki bütün alanlarda en yeni en popüler eşyaların genel adıdır. Toplum olarak bizler modayı özellikle giyim kavramı olarak adlandırırız. Giyim modası insanın varoluşundan bu zamana kadar birçok faktörlerin etkisiyle şekillenmiştir. En etkili faktörlerden birisi de iklim şartlarıdır. İklim açısından yaz ayları insanların en çok uyum sağladığı aylardır.2016 geldi çattı ve moda koleksiyonları sergilenmeye başladı kış sezonu kesinleşti yavaş yavaş yaz koleksiyonları belirginleşmeye kendini göstermeye başladı. Erkek giyim yaz modası nasıl olacak ne tür kıyafetler tercih edilebilir ve ya edilecek bunları sizlerle paylaşmak istemekteyiz.

erkek-yaz-modasi-5

Modacıların ve elbise üreticilerinin birbirinden çeşitli yediden yetmişe erkekler için tasarladığı 2016 yaz koleksiyonların tam anlamıyla çok özel ve çok güzel. Yazın her yer herkes nasıl cıvıl cıvıl olur herkes hareketli olur doğa bile yazın bir başka güzelleşir işte elbiselerde bu şekilde tasarlanmıştır.Yeni sezon Erkek giyiminde 2016 yaz modası bütün erkeklerin beğenisini kazanacak ve herkes yaz trendini yakalamak için birbiriyle yarışacak.2016 da elbiselerden daha çok yaz kış demeden aksesuarlar daha çok önem kazanmaktadır. Ayakkabılar, şapkalar gözlükler saatler yaz trendinin başlıca aksesuarlarındandır. Her yaz olduğu gibi kapriler yazlık kotlar ince gömlekler short ve tshirtler yazın başlıca kıyafetlerindendir.

erkek-yaz-modasi-3

Bulunduğunuz ortama göre benimseyeceğiniz yazlık kıyafetlerde çok renklilik ön planda olup 2016 yaz kıyafetlerinde 5-6 rengi barındıran değil de 2-3 rengi barındıran kıyafetler tercih edilmektedir. Kıyafetlerdeki figürler önceki senelere benzer olup kıyafetlerde ünlü şehirler futbol terimleri ağaç araç vb tasarılar daha hoş olmuş ve bu şekilde şekillendirilmiştir. Kıyafetlerinize uygun terlik sandalet spor ayakkabı zevkinize uygun olarak tercih edilebilir. Aksesuardan kıyafetlerin tamamın renk teması kırmızı üzerine kuruludur. Beyaz ve kremsi renkler kırmızıyı takip etmektedir.

erkek-yaz-modasi-4

Erkek giyiminde 2016 yaz modası önceki yıllara göre daha hoş olacak ve sizlere çok yakışacak. Siz de yaz aylarında birbirinden çeşitli kombinlere uyum sağlayarak yaz trendine kendinizi kaptırın hayatın keyfine varınız.

Benzer Yazilar

Kuaförünüze İstediğiniz Saçı Tarif Edemeyenler Misiniz?

Ahmet DOĞDU

Palto Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken 5 Madde

Editor

Erkekler İçin Çanta Kullanma Rehberi Çantaları Nasıl Hayatınıza Sokabilirsiniz?

Ahmet DOĞDU

Tanga Terlik Erkekler için Ne Kadar Uygun

Ahmet DOĞDU

Doğru Favori Kesimi Düşünüyorsanız?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Renkli Çorap Modası 

Editor

Yorum Yaz