Image default
Erkek Moda

Erkek için Şapka

Erkekler için moda denildiğinde akla ilk gelen gömlek, pantolondur; çünkü erkekler denildiğinde akla kolye gelmez. Erkekler için moda sınırlıdır. Ülkemizde yeni yeni başladı küpe takma işlemleri o da doğuda hala yadırganabilir. Erkekler kendi stilini şapka ile tamamlıyor. Çünkü erkeğin tamamlayıcısı şapka oldu bu zamanlar.

Eski zamanlarda roma döneminde erkeklerin gücünü gösteren başlarındaki zeytin dalı yapraklardan oluşan kafalarını saran şapka benzeri taçlardı. Bu onların rütbelerini gösteren bir işaretti.

sapkalar.jpg

Atatürk bile şapka devrimi ile modern bir ülkemiz olduğunu gösterdi. O zamanlar şapka takan ülkelerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Nasıl Şapka Nasıl Erkek

Eski bir geleneği arayan erkeler için erkek fötr şaka modelleri de bulunmakta. Hem şık hem de bulunduğu ortamda dikkatleri üzerine çekecek bir yapısı var. Kendinden emin bir duruşu var fötr şapkanın bazı düğün fotoğrafçıları fötr şapkaları kullanıp hem modernliği hem de erkeklerdeki asil duruşu pozlarına taşıyorlar.

erkeklere-ozel-sapka.jpg

Erkekler şapka takarak kendilerini ister saklarlar isterlerse yakışıklığını ortaya çıkarırlar. Yüz güzeli denilen erkekler şapkalarını genelde kısa tutarlar. Bere tarzı şapkalardan çok hoşlanırlar. Asi çevik ve hızlı erkekler de daha çok spor şapkalarından hoşlanırlar unutmayın, çirkin erkek yoktur. Kendini boşlamış erkek vardır. 

Erkek için En Güzel Hediye

erkekler-icin-sapka-oneri.jpg

Tabii ki şapka unutmayın baylar bayanlar bir erkeğe en iyi hediye şapkadır. Kızlar erkek için şapka örgü modelleri bulunmakta. Sizler eğer sevgilinize, abinize veya babanıza şapka örebilirsiniz. Erkek için şık bir aksesuardır şapka. Takıldığında bile erkeğe farklı bir tarz ve özgüven verecektir.

Şapka dikkatleri üzerine çeken yegâne aksesuardır. Artık şapkanın bile istediğiniz rengini bulabilir, kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Unutmayın erkeler şapkalar sizin kurtarıcınız. Sizi yakışıklılıkta zirveye götüren taşlardan biri ve en önemlisidir. Her yaşta kullanabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Yeni Sezon Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

Kısa Boylu Erkeklere Öneriler

Ahmet DOĞDU

Türkiye’de En Çok Beğenilen 5 Sonbahar Modası

Erkek şort modelleri mi arıyorsunuz?

Ahmet DOĞDU

Atkı ve Şal Modası Geçmiyor

Ahmet DOĞDU

Kadınların Beğendiği En Başarılı Yerli Erkek Oyuncular

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz