Image default
Erkek Moda

Erkek Küpe Modelleri Nelerdir?

Küpe bir çok taş ve şekilden oluşmaktadır ve bunu size en çok yakışacak şeklde seçmek gerçekten çok zor olabilir. Bu yazıda size yakışacak ve bu senenin modasına uygun küpelerden bahsedeceğiz. Öncelikle ten renginize, kulak memenize ve kulak şeklinize göre küpe seçmelisiniz. Örneğin esmer erkek küpe takarken daha açık renkte küpeler tercih etmelidir. Bir başka örnek, eğer tarzınızı yansıtacak ama bir yandan abartıya kaçmadan bir küpe modeli istiyorsanız size halka küpeyi öneririm.

Erkek küpe şekilleri neler?
Erkek küpe şekilleri neler?

Modası Asla Eskimeyen Halka Küpe

Halka küpeler doğru seçildiğinde bir çocuğu asi bir delikanlıya çevirebilir. Halka küpelerde siyah ve gümüş renk en çok tercih edilenlerdir. Ama risk almaktan çekinmeyin. Değişik şekillerde ve renklerde küpeler sizin tartzınızı yansıtmanıza olanak sağlayacaktır.

Her Erkeğe Yakışan Nokta Küpe

Neredeyse bütün ünlü erkekler bu küpeleri tercih eder. Cristiano Ronaldo, David Beckham, Justin Timberlake, Jamie Foxx gibi ünlülerin tercihleridir. Bu küpelerin kullanımı hakla küpeye göre çok daha rahattır. Genellikle pırlanta gibi değerli taşlar kullanılır ama değişik malzemeler ve çeşitli şekillerde nokta küpeler bulabilirsiniz .Takım elbise giysenizde pijama giysenizde size yakışacak olan nokta küpeler tarzınızın bir tamamlayıcısıdır.

Erkekler için tutturmalı küpe
Erkekler için tutturmalı küpe

Şu ana kadar saydığımız küpeleri kullanmak için kulanığızı deldirmeniz gerekir. Kulağını deldirmekte sorun yaşayan erkekler için size bir önerimiz var. Tutturmalı küpe bu sorunlar için bir çözüm. Mıknatıslı küpelerde tutturmalı küpe sınıfına girer.

Küpe şekilleri, renkleri, boyutları ne olursa olsun size yakışacak, sizin teninize ve tarzınıza uyum sağlayacak modelleri seçmelisiniz. Küpe eski çağlardan beri hem erkeğin hem kadının favori takılarından biri oldu. Modanın ve teknolojinin gelişmesiyle küpe şekilleri ve kullanılan materyaller de değişti. Kişiliğinizi yansıtan bir küpe bulduğunuzda onu asla çıkarmak istemeyeceksiniz ve o küpe artık bir aksesuardan çok sizin bir parçanız olacaktır.

Benzer Yazilar

Silikon Kordonlu Erkek Saatleri

Doğru İç Çamaşırını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erkelerde Fular Kullanımına İlişkin Kombinler

Divarese 2012 ilkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Kadife Parçalar Öne Çıkıyor

Erkekler Soğuklara Rağmen Fark Yaratarak Nasıl Giyinmeli?

Ahmet DOĞDU