Image default
Erkek Moda

Erkek Laptop Çantası Modelleri 2019

Geçmişte neredeyse hepimizin evine giren ve gözümüzden bile sakındığımız üstlerine annelerimizin ördüğü dantelleri serdiğimiz masaüstü bilgisayarlar yerini artık laptop (dizüstü) bilgisayarlara bırakıyor. Haliyle taşınabilir bu bilgisayarları korumak için aklımıza notebook sırt çantası, deri laptop çantası, notebook kılıfı gibi eşyaları ‘’nereden bulabilirim, nasıl temin edebilirim?’’ gibi sorular geliyor.

Deri laptop çantası
Deri laptop çantası

Öncelikle dizüstü bilgisayarı korumak için malzemeleri nereden bulabileceğinizden bahsedelim. Tüm teknoloji mağazalarında ve sitelerinde her model ve bütçeye göre notebook sırt çantası, deri laptop çantası, notebook kılıfı gibi eşyaları bulmanız mümkün. Her bütçeye göre diyoruz çünkü mağazaya gittiğinizde ya da siteye baktığınızda dizüstü bilgisayarınızdan daha pahalı notebook kılıfı ya da çantasıyla karşılaşmanız muhtemel.

Dizüstü Bilgisayarınızı Korumanın En Güzel Yolları

Notebook sırt çantası, deri laptop çantası ve notebook kılıfı gibi dizüstü bilgisayarınızı korumaya yönelik eşyalar tabii ki işinize yarayacaktır peki bu gibi eşyalar nasıl ve neye göre seçilmeli?  Öncelikle size küçük bir tavsiye verecek olursak bir teknoloji mağazasına gitmektense internetten sipariş vermeyi seçebilirsiniz. Çünkü hem daha ucuza alabilir hem de istediğiniz özelliklerde ürünü daha rahat edinebilirsiniz.

İnternetten alış-veriş yapmayı sevmeyen biriyseniz de size verebileceğimiz en güzel tavsiye yine araştırmanızı teknoloji sitelerinden yapıp istediğiniz özelliklerde ürünü bulup alış-verişinizi mağazadan yapmanız olur. Israrla internet dememizin sebebi ise dizüstü bilgisayarınızın ölçülerine göre, deri mi yoksa çanta mı ya da kılıf şeklinde bir ürün mü istediğinize birçok seçeneği karşılaştırarak karar verebilmenizin yanında fiyat karşılaştırması da yapabiliyor olmanız.

Notebook sırf çantası
Notebook sırf çantası

Son Yılın En Trend Laptop Çantası Modelleri Neler?

Vereceğimiz notebook sırt çantası, deri laptop çantası, notebook kılıfı gibi dizüstü bilgisayarınızı korumaya yönelik eşyalar erkek modelleri olacak çünkü erkeklerin genel olarak kadınlara göre daha düzensiz, dikkatsiz deyim yerindeyse pasaklı olduğunu kabul ediyoruz ve ilk önce onları bu dertten kurtarmak istiyoruz. Yazımızı beğenir ve isterseniz tabi ki kadınlar için modelleri de sınıflandırır ve sizlerle paylaşırız.

Gelelim son yılın en popüler erkek laptop çantası modellerine. Önde gelen markalar artık laptopları korumak için çanta yerine daha çok kılıf üretmeye başladı. Her renkten ve üstlerinde değişik desenler olan dizüstü bilgisayarınızın rengiyle uyumlu laptop kılıfları son yılın en çok tercih edilenler sırasında en üstte. Ancak kılıf bana göre değil diyorsanız çantalar için de deri laptop çantaları hiçbir zaman trendini yitirmez, her zaman üst sıralara oynar diyebiliriz. Sadece ufak bir detay, alacağınız deri laptop çantasını dokulu seçmeye dikkat edin.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Blazer ve Spor Ceket Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Birisi Şişme Mont Mu Dedi?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Deri Ayakkabı Tutkusu

Ahmet DOĞDU

Gömlek Nasıl Seçilir?

Ahmet DOĞDU

80’li Yıllarda Erkek Modası

Ahmet DOĞDU

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinilmeli?

Ahmet DOĞDU