Erkeklerde Yüz Şekillerine Göre Şapka Modelleri Erkeklerde Yüz Şekillerine Göre Şapka Modelleri
Şapkaların, son dönemde popülerliğinin artması ile birlikte kadın ya da erkek fark etmeksizin pek çok birey şapka tercihlerini çeşitlendirmiş durumdadır. Bu noktada piyasada çoğalan birbirinden... Erkeklerde Yüz Şekillerine Göre Şapka Modelleri

Şapkaların, son dönemde popülerliğinin artması ile birlikte kadın ya da erkek fark etmeksizin pek çok birey şapka tercihlerini çeşitlendirmiş durumdadır. Bu noktada piyasada çoğalan birbirinden farklı şapka modelleri içerisinden, erkekler yüz tiplerine uygun şapka modelini seçmeli ve tarzlarının oluşumuna dikkat etmelidirler. Yuvarlak yüze şapka modelleri noktasında erkeklerin daha uzun ve bol şapkaları tercih etmesi gerekirken yüze yakışmaları adına, şapkaları deneyerek almaları son derece önemlidir.

Bere Seçerken Dikkat

erkeklerde-bere-kullanimi.png

Erkeklerin şapka seçiminde dikkat etmeleri gereken en önemli noktalardan bir tanesi de bere tercihleridir. Bereler, yüzü sıkan ve tam oturan aksesuarlar oldukları için yüzü çok yuvarlak ve şişman bireylerin bere takması yüzlerini olduğundan daha da kilolu gösterebilmektedir. Bu noktada erkek bere seçimi oluşturulurken yuvarlak yüzlü bireylerin daha bol ve yüzlerine oturan bere tercih etmeleri son derece önemlidir. Bereler aynı zamanda erkeklerin tarzına katkıda bulunan aksesuarlar oldukları için denenerek alınması yüze daha fazla yakışmasına yardımcı olacaktır. Bu noktada erkeklerin yüz tipleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmaları da önemlidir.

Kasketli Şapkalar Kurtarıcı

kasketli-saka-tercihi.jpg

Erkekler adına, şapka tercihlerinde en kurtarıcı parçalar arasında kasketli şapkalar yer almaktadır. Kasketli şapkalar hem uzun suratlı erkekler hem de yuvarlak suratlı erkekler için son derece kurtarıcı parçalar olarak bilinmektedir. Aynı zamanda günümüzde kasketli şapkalar hem yaz hem de kış kullanılabilen ürünler oldukları için kurtarıcı parça olmaları noktasında da son derece avantajlıdırlar. Cap nasıl takılır erkek modelleri noktasında ise bilgi sahibi olmayan bireyler adına deneme yanılma yöntemini kullanmaları, daha faydalı olacaktır. Daha çok rap tarzı bulunan ve spor giyinmeyi seven bireylerin tercih ettiği cap modelleri de günümüzde pek çok erkeğe yakışmaktadır.

yuz-tipine-uygun-sapkalar.jpg

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir