Rock Stilinden Vazgeçemeyenlere Saç Önerileri Rock Stilinden Vazgeçemeyenlere Saç Önerileri
Her iki cinsiyet için bir akım var diyebiliriz. Bu akım dinlenilen müziklere, çalışılan işe veya yapılan herhangi bir hobi ile yön verilen yaşam tarzı.... Rock Stilinden Vazgeçemeyenlere Saç Önerileri

Her iki cinsiyet için bir akım var diyebiliriz. Bu akım dinlenilen müziklere, çalışılan işe veya yapılan herhangi bir hobi ile yön verilen yaşam tarzı. Örnekler üzerinden gitmeye ne dersiniz? Bir resim aşığı olan bir erkek düşünelim, zamanının çoğunu bu alana vermiş ve resim sanatını adeta bir hobi olmanın ötesine geçirip çok fazla benimseyerek hayatına bu şekilde yön vermiş. Hayalinizde bu erkeği, stadyumda tezahürat yaparak mı yoksa sanat sergisi gezerken mi canlandırıyorsunuz? Sanırım bunun cevabı çoğunlukla sanat sergisi olacaktır. Mesela rock stilini benimsemiş olan bir kişinin saçını nasıl hayal edersiniz? Ve rock stilini benimsemiş olan biri ile resimi benimsemiş olan kişinin stili aynı olabilir mi? Mutlaka olabilir, ancak aynı olmaması daha yüksek bir ihtimal diyebiliriz. Peki, şimdi rock stilini saçına da yansıtmak isteyenlere birkaç öneri verelim mi?

rock-stili-sac-modelleri.jpg

Saç Kesimine Biraz Farlılık Eklemek İster Misiniz?

Türkiye’de çok fazla göremesek de rock stilini daha çok yurt dışında hayata geçtiğin söyleyebiliriz. Orda bulunan saç stil önerileri daha geniş. Eğer rock stilinden vazgeçemiyorsanız, ufak saç darbeleri ile mutlu sonuçlar elde etmeniz mümkün. Örnek verecek olursak eğer saçınızın bir tarafını kazıtabilirsiniz. Ve bu kazıma işlemi sırasında o kısmı bir simge işleyebilirsiniz. Tamamen sizin isteğinize bağlı olarak dilerseniz saçınızın sağ ve sol kulak üstünden itibaren kazıyıp yeni bir rock imajı elde edebilirsiniz.

rock-stili-sac-modelleri.jpg

Renklerin Gücünü Saçınızda Hissedin

Saç boyaları ile rock görünümünü arttırabilirsiniz. Saçınızı kazımış olduğunuz tarafları isteğinizi renge boyayabilirsiniz. Veya sağ ve sol kulağınızdan başınızın üst tarafına kadar kazımış olduğunuz taraflar yerine kazımamış ve uzun olan saçlarınıza istediğiniz renge boyayarak rock imajınızı elde edebilirsiniz.

rock-stil-sac.jpg

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir