Dünyada modaya yön veren büyük markalar, 2016 yazı erkek modasında da birbirinden değişik ürünlerini tanıtmayı bitirdiler bile. Bazı modeller, belki bizim toplumumuz için... Erkek Modasında 2016 Renkleri

 

Dünyada modaya yön veren büyük markalar, 2016 yazı erkek modasında da birbirinden değişik ürünlerini tanıtmayı bitirdiler bile. Bazı modeller, belki bizim toplumumuz için marjinal sayılabilecek şekilde tasarlansa da yaz aylarında çok tercih edilecek renkler hakkında bilgi vermesi bakımından incelemeye değer.

2016 Yaz sezonu erkek modasında moda olacak renklerden bazıları şunlar:

 

Mavi

Modada Fransız Ekolünün etkisi yadsınamaz. Fransız Modacıların en çok kullandığı renklerin başında mavi var. Mavi aynı zamanda erilliğin de simgesi olduğu için erkek modasındaki popülerliğini her zaman devam ettiriyor. 2016 Yaz erkek modasında da mavi rengi sıkça göreceğiz.

 erkekler-icin-2016-renkleri

 

Unisex Renkler

Erkekler için mavi simge renk olsa da artık modacılar için kadın erkek rengi ayrımı ortadan kalkmış gibi görünüyor. Bu nedenle bu yaz kadınlara atfedilen renkte pek çok kıyafeti erkeklerin de üzerinde görebilmek mümkün olacak.


erkek-modasinda-unisex-renkler

Renklerin Karmaşası

Yine Paris etkisiyle, erkek kıyafetlerinde renklerin karmaşasını bu yaz erkek modasında görebileceksiniz. Uzak Doğu esintisi yaşatan kıyafetlerde, bambu, ejderha ve çiçek desenli işlerden oluşan rengarenk kıyafetler bu yazın erkek modasında sıkça karşınıza çıkacak.

erkek-modasi

Rahat Stiller ve Rahatlatan Renkler

Son yıllarda erkek modasında rahat kesimler ön plan çıkıyor. Hal böyle olunca rahat stil kıyafetlere rahatlatan renkler bolca kullanılıyor. Bu yazın sıcak günlerinde erkek modasına beyaz, sarı, turuncu gibi rahat renkler damgasını vuracak.

erkek-stilinde-renklerin-karmasasi

İş Yaşantısı Ve Resmi Renkler

2016 yazında bazı modaevlerinin kreasyonlarında, kumaş pantolon ve takım elbiseler yer alıyor. Sonuçta yaz geldiği için herkes bir anda tatile çıkmıyor. Yazın sıcak günlerinde, iş dünyası kıyafetleri için gri ve krem rengi modeller çokça görülecek. Yaz günleri için dökümlü ve bol kesimli modeller tutulacağa benziyor.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir