Image default
Erkek Moda

Erkek Modasında Kahve Tonları

Yeni bir yıla girmeye hazırlandığımız 2015 yılının şu son günlerinde 2016 yılının giyim ve kuşam modası da kendini belli etmeye başladı. Konu erkekler olunca da bu yıl ağır tonlar, koyu renkler ön planda. Lacivertler, yeşiller derken kahverengi en çok kendini gösteren renklerden biri olacak bu sene. Şıklığına, asaletine, giyimine ve kuşamına düşkün beyler bu sene de kahverengiden vazgeçemeyecek gibi gözüküyor. Sizin de 2016 erkek modasında kahverengi ve tonları vazgeçilmezlerinizin arasında yer almak için aklınızda gidip gelmeye başladıysa buyurun yazımızı okumaya o zaman.

sCYdzsPao9gTLoOGauMQ

2016 yılında erkekler için kahverengi ön planda olacak bir kez daha söyleyelim. Öyle ki erkeklerin vazgeçilmezlerinden olan deri ceketler bile yerini sağlamlaştırıp kahverengi tonlarıyla kendini gösterecek bu sene. Peki erkek modasında kahverengi ve tonları kendini daha başka nasıl mı gösterecek? Cevabı her yerde. Evet her yerde. Rahatına düşkün sportif beyler için kahverengi tonlarında kazaklar öne çıkarken, şıklığını düşünen beyler için de krem gömlek üzerinde oldukça gösterişli duran kahverengi blazer ceketler ben buradayım diyor.

RVD3Pu49dCYQrcclHnoi

Kahverengi keten pantolonlar bu sene de tercih edilmeye devam edilecek gibi. Son günlerde oldukça rağbet gören kahve tonlarındaki ayakkabılar da yerini 2016 yılında daha da sağlamlaştıracak anlaşılan. Her renkle uyumu yakalayan kahverengi ve tonlarını tercih eden beyler için özellikle bu sene kahverengi kemer ve çantalar da çok fazla satışa sunulacak.

2K0zEzjPz2f6WmjX9q4A

Anlaşılan her türlü ortamda kahverengi ve tonlarını önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda görebileceğiz. Öyleyse erkek modasında kahverengi tonları konusunda kesinlikle şüpheye düşmenize gerek yok. Kahverengi ve tonları 2016 yılı için en doğru tercih bizden söylemesi.

Benzer Yazilar

Erkek Kadın İlişkilerinde Beden Dili: Kadınlar Ne Demek İstiyor?

Ahmet DOĞDU

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Gece Klubünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Kadınların Koklamaktan Haz Duyduğu Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde En Çok Beğenilen Sırt Dövmeleri

Herkes İçin, Herkese Hitap Eden VOSVOS Müzesi!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz