Image default
Erkek Moda

Erkek Modasının 2016 Trendleri

2016 hayatımıza hızlı bir giriş yaptı ve erkek moda trendlerini de beraberinde getirdi. Moda haftalarında ve defilelerde görülen birçok detay günlük yaşantımıza dahil olmaya devam ediyor. Tabi ki moda deyince sadece kadın giyimindeki trendlerden bahsetmek olmaz. Bu yazımızda beylerin 2016 moda trendlerinden haberdar olmasını sağlayacağız.

 

70’li yıllara dönüş:

70’li yılların etkisini sadece kadın giyiminde değil 2016 erkek modasında da görüyoruz. Özellikle o yılların grafik desenleri 2016 ilkbahar-yaz sezonunda yeniden kendini göstermeye başlayacak. Bu desenleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir öneri: Desenli modeller olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Bu yüzden kilo problemi olan beylerin seçimlerinde daha dikkatli olmalıdırlar.

Kruvaze ceket:

Kadınların sık tercih ettiği şık kruvaze kesimler şimdi de 2016 erkek modasına hakim oluyor. İki parça üste üste gelerek şık bir görüntü oluşturuyor. Kruvazenin erkeklerdeki yansımasını yelek ve blazer ceketlerde görüyoruz.
2016-erkek-modasi

Kadife aşkına! :

2016 moda trendleri deyince akla o geliyor. Kadife, hem kadın hem erkek modasına hâkimiyetini sürdüren bir diğer unsur olarak göze çarpıyor. Bu yıl erkeklerde kadife kumaştan nasibini alıyor. Pantolonlar ve ceketler kadife kumaşa bürünüyor.

erkek-modasi-2016

 

Ekose çılgınlığı:

Önüm, sağım, solum, arkam ekose! Mağazalarda ekose gömlekler, ekose detaylı pantolonlar, gömlekler görmeniz tesadüf değil elbette. Erkek moda trendlerinin kuşkusuz parlayan yıldızı ekose detaylar olmaya devam edecek. Aynı zamanda ekoseler spor şık bir görüntü elde etmek isteyenler için de güzel bir seçenek.

 2016-erkek-moda-trendleri

 Gri, bordo ve vişne çürüğü hâkimiyeti:

Erkeklerin çok sevdiği çoğu renk ile uyum gösteren gri sahalarda. Bu rengi kombinlerinizde bol bol kullanabilirsiniz. En az gri kadar öne çıkan diğer renkler ise bordo, vişne çürüğü. Özellikle beyaz tenli erkekler bu rengi rahatlıkla tercih edebilirler.

Benzer Yazilar

Erkek Giyiminde En Yeni Tarz : Spor Giyim

Ahmet DOĞDU

Erkek Yün Ceket İçin Kravat Tercihleriniz Ne Olmalı?

Ahmet DOĞDU

PRADA VE RICHARD HAINES

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Sandaletin Yeri

Ahmet DOĞDU

Hublot MP-02 Zaman Anahtarı

Ahmet DOĞDU

Dersimiz Fular Tasarımları ve Konumuz Fular Modelleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz