Image default
Vajinalog + 18

Erkek Orgazmını Etkileyen 5 Bölge

Mutlu bir ilişkinin temeli harika yaşanan dakikalardan geçer. Erkekler için ise bunun büyük bir çoğunluğu seks hayatlarındaki mutlulukla doğru orantıdadır. Kadınlar gibi erkeklerinde orgazmı yaşadıkları bazı noktaları vardır. Bunların keşfedilmesi için çiftlerin sevişirken birbirlerini tanımaları çok önemlidir. Şüphesiz ki her şey gibi orgazmda beyine doğru sinyallerin verilmesi ile ortaya çıkmaktadır.

erkekler-icin-orgazm.jpg

Birbirinizi Tanıyın

Çiftlerin harika bir seks yaşamaları için ilk önce birbirlerinin zevk noktalarını iyi belirlemeleri gerekir. Ebetteki bazı noktalar vardır ki bu noktalar herkesçe onaylanan keşfe açık yerlerdir.

Bunlardan bahsedilecek olunursa;

Erkeklerin orgazma ulaşması için birinci bölgeleri; ilk yer dudaklarıdır. Sevişmenin olmazsa olmazı doğru öpüşmeden geçer. Bunun için partnerinizin dudaklarını nazikçe öperek işe başlamak doğru olacaktır. Daha sonra alt dudağın ısırılması ve üst dudağın öpülmesiyle orgazm noktası tetiklenmiş olacaktır.

Erkek orgazma ulaşması için ikinci bölgeleri; kulak ve boyun arası bölgeleridir. Sevişmeye başlarken kadınlar partnerlerinin kulak memelerini ve boyunlarında gezinmeleri ile müthiş dakikaların yaşanacağının sinyalini erkeğin beynine ulaştırmış olurlar.

Göğüs Ucunu Es Geçmeyin

erkekler-meme-uclarindan-zevk-alir-mi.jpg

Erkeklerin orgazma ulaşmasındaki üçüncü bölgeleri; bu bölge kadınlarla benzerlik gösterse de erkek ve kadınlarda aynı sinyali beyne verirler. Bu bölge şüphesiz ki göğüs uçlarıdır. Kulak ve boyun bölgesinden inen küçük öpücükler erkeklerin göğüs bölgesinde yoğunlaştığında erkeklerin kıvranmalarının arttığı gözle görülür halde olacaktır.

Erkeklerin orgazma ulaşmasındaki dördüncü bölgeleri; karın ve kasık bölgeleridir. Karın ve kasık bölgesinin uyarılmasıyla vücudun kasılması ve gevşemesi sağlanmış olacak bel boşluğuna değdirilecek küçük öpücükler ile orgazm noktası uyarılmış olacaktır.

Mutlu Son

erkek-orgazmini-arttirma-yollari.jpg

Erkeklerin orgazma ulaşmasındaki beşinci ve son bölge ise cinsel organları ve çevresidir. Bu bölge erkeklerin orgazmdaki temel noktalarıdır. Kasık bölgesinden inen küçük öpücükler penis başı ve yumurtalıklarda gezinecek dil darbeleri ile erkeklerin iniltilerinin arttığı görülecektir. En çokta bu bölgede doğru noktaların uyarılması erkeklerin başını döndürecektir. Sürekli bir noktada gezinmek yerine yumurtalıklarda penis ucunda sünnet derisinin birleştiği yerde gezinerek onu her yerinden hazırlıksız yakalayarak partnerin harikalar yaratması sağlanabilir.

 

Benzer Yazilar

Yabancı Sevgili Bulmanın Yolları

Editor

Cinsel İlişki Süresini Uzatmak İçin 8 Öneri

Cumartesi Güzelleri Bu Hafta Konuklarımız Poposuyla Dikkat Çekenler

Ahmet DOĞDU

Yoga Yapmayan Erkek Kalmayacak Vol.5

Ahmet DOĞDU

Cinsel İsteği Ve Performansı Arttıran 10 Besin

Ahmet DOĞDU

Cinsel Organıyla En Çok Övünen Milletler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz