Image default
Erkek Moda

Erkek Sandalet Önerileri

Yaz bitmeden erkeklerin sandalette dikkat etmesi gereken şeylere bir göz atalım dedik. Bu yaza damga vurmak ve plajların en şık erkeği olmak isteyenlere önereceğimiz sandalet çeşitlerimiz var. Herkesin bildiği gibi şık olmanın asla pahalı kıyafet almakla veya tıklım tıklım dolu gardroba sahip olmakla uzaktan yakından alakası yok. Asıl marifet, doğru kıyafetleri doğru bir biçimde kombine edebilmek. Tabi herkesin kendi vücut tarzına göre giyinmesini unutmamak lazım.

erkeklere-ozel-sandaletler.jpg

Bunun yanı sıra, şüphesiz bütün erkekleri tek tek ilgilendiren belli başlı kurallar vardır, Bu kurallara riayet etmediğiniz taktirde şıklığınızdan ödün vermiş oluyorsunuz. Erkek sandaletinde dikkat edilmesi gereken de erkeklerin en çok sorduğu sorulardan birisi nasıl sandalet tercih etmeliyim ve nelere dikkat etmeliyim. Eğer sorunuzun cevabını arıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Sandalet Ayakkabı Nedir?

sik-erkek-sandalet.jpg

Sandaletler, ayakları üst tarafından ya da topuk kısmından saran ve yazın giyildiği için açık olarak giyilen ayakkabılardır. Sandaletlerin sadece tabana ve ayaklara tutunması için hazırlanmış yerleri vardır. Öncelikle ayak sağlığı açısından sandaletlerin seçiminde dikkatli seçim yapılması gerekir. Aksi durumda çok uzun yıllar kullanıldığında ayaklarda ağrı ve ortopedik bozulmalara sebebiyet verebilir.

Tabana Dikkat

Tamamen altı düz olan sandaletler ayak sağlığını olumsuz yönde bozabilir. Bu yüzden altı hafif oyuk olanları tercih edebilir ortopedik olarak sorun yaşamaktan kurtulursunuz. Erkek sandaletinde dikkat edilmesi gereken durumlardan birisi tabana dikkat etmektir.

erkek-sandalet-modasi-oneri.jpg

Ayak Terlemesi

Erkek sandaletinde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi de ayak terlemesi sorunudur. Sandaletin iç kısmının sürekli terletmeye müsait yapısı ayağınızın topuktan aşağı kaymasına neden olur. Bu da parmaklarınızın acımasına hatta yara olmasına sebebiyet verir ki bu da hiç sağlıklı bir durum değildir. Sandalaet alırken tabanı jel olan formda sandaletleri tercih etmelisiniz.

Benzer Yazilar

Erkek Saç Modelleri

Ahmet DOĞDU

LAMBORGHINI CAR SHOE

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin İşini Kolaylaştıran Kullanışlı Çanta Modelleri

Otantik – Etnik Erkek Giyim Tarzı

Editor

Kiığılı’da Yeni Sezon

Ahmet DOĞDU

Erkekler Yüz Tiplerine Uygun Saç Modelini Nasıl Bulabilir?

Yorum Yaz