Image default
Erkek Moda

Erkek Sonbahar Kış Kokuları Yeni

Marc Jacobs Bang ManKırşkırtıcı ve karmaşık kendine güvenen, baştan çıkarıcı ve karizmatik. Sonsuz şekilde genç ve büyüleyici. Marc Jacobs tasarımlari genç ruhu ve ilham verici sanatını açığa vuruyor. stili; güçlü bir asilik ile zamandan bağımsız ve klasik. Kendine güvenen ve duygusal, marc jacobs bang biberli, odunsu, baharatlı ve güç dolu. bang, markanın siyah, pembe ve beyaz biber taneleri üçlüsünün patlamasi ile havalanıyor. Muhteşem karışım büyüleyici maskülen şıklık ile son derece rafine. Kokunun kalp ve dip notaları sıcaklık katan temel maskülen odunlar ile kaplı. Hipnotik reçine resinoid ve aromatik benzoin güçlü bir duygusallık yaratarak vetiver, beyaz yosun ile ferahlıyor. paçuli etkisiyle koku; cüretkar, derin ve sofistike karakteri ile tende kalıcılığını koruyor.

Bvlgari Pour Homme

Bvlgari yüzyılı aşkın bir süredir mücevheratta İtalyan tarzının öncüsü olmuştur.  Şimdi o tarz bir parfümde vücut buldu: Pour Homme.
Taze, sportif ve pür bir tenin doğal kokusuna perçinlerek tazelik, saflık ve sadelik saçan cezbedici bir parfüm.
Doğu Bengal’in Darjeeling çayına eklenen Bvlgari imzası, citrusy (limon, greyfurt, portakal ağaçları vb.) florası ve akuatik notalar bu vazgeçilmez klasiğin karakterini oluşturur.

KENZO HOMME WOODY(BOISEE)

Kenzo Homme Woody  Kenzo’nun yeni erkek parfümü. Aromatik ve ağaçsı bir koku olup, yeryüzü ve gökyüzü arasında, özgürlüğün yeni parfümü.Bir ağaç gibi, Kenzo erkeği toprak enerjisinden gücünü almakta.Canlı başlangıç notalarında nane ve fesleğen, enerjik kalp  notasında madağaskar siyah biber ve biberiye, yoğun dip notalarında ise Atlas sedir ağacı ve vetiver yer almaktadır.

Davidoff ChampionDavidoff markasına ait olan en yeni erkek kokusu Champion ile erkekler içlerindeki gizli potansiyeli harekete geçirecekler. Zafer ve güç için içgüdü… Davidoff Champion, şampiyon gibi hissetmek için, gündelik alışkanlıklar içinde fiziksel ve ruhsal gücün oluşmasına zaman kazandırır. Tepe notası bergamut ve limon sayesinde doğrudan canlandırıcı bir etki oluşturur. Kalp notası enerji veren galbanum özü ve aromatik ada çayı ile devam eder. Davidoff Champion, dip notasında büyüleyen meşe yosunu ile birlikte maskülen klasik sedir ağacı ile tamamlanmış.Benzer Yazilar

Erkek Mendili Nasıl Katlanır?

Ahmet DOĞDU

Çünkü Çanta, Erkeğe Yakışır!

Ahmet DOĞDU

Paris’ten Trend Takipçisi Erkekler

Ahmet DOĞDU

 DAHA GÜÇLÜ GÖRÜNÜN

Editor

Erkek Modasının 2016 Trendleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz