Image default
Erkek Moda

Erkek Süper Kahraman Tişörtleri Modası

2019 yılında erkek modası, unisex ürünler ile reyonlardaki yerini almıştı. Erkek tişörtlerinin her kesim tarafından tercih edilmesi 2019’a özgü değildi. “Avengers: Endgame” hasılatı, erkek modasına da yön vermiş olacak ki 2019 yazında kafede, sinemada, plajlarda pelerinsiz süper kahramanlara rastlamaya başladık. Peki sizin favoriniz hangisi? Superman tişörtü mü? Batman poları mı? İşte 2019 erkek modasındaki süper kahraman etkisi…

Süper kahraman baskılı Batman polar
Süper kahraman baskılı Batman polar

Burada Bari Kavga Etmeyin

Kahramanın bir türlü ilan edilemediği Marvel-DC kapışması burada da devam ediyor. DC hayranlarını üzmek istemeyiz ama söz konusu moda olduğunda “Marvel” yazısı yeterli oluyor. Modayı yakından takip etmek istiyorsanız reyondan “Marvel” baskılı tişörtlerden bir tanesini kapmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

“O, Gotham’ın Hakettiği Bir Kahraman, İhtiyacı Olan Değil!”

Sadelikten yana olan süper kahraman severler için yarasa baskılı tişörtlerimiz gelmiştir! Yılların eskitemediği, modanın baştan aşağıya değiştiği günlerde yerini kimselere kaptırmayan, süper kahraman tişörtleri modasının zirvelerde olduğu günlerde, “Batman” tişörtlerinden bahsetmezsek olmaz. Her ne kadar Bruce Wayne, şık takımlardan vaz geçmese de siz sadeliğin ve rahatlığın simgesi tişörtlerinizdeki yarası kanadı ile Bruce’a göz kırpabilirsiniz.

Süper kahraman tişörtleri: Batman
Süper kahraman tişörtleri: Batman

Dikkat! Bu Sıradan Bir Süper Kahraman Modası Değildir

“Ben Marvelcıyım abi” diyenlerdesiniz bir de üstüne aykırı kahraman Deadpool’u seviyorsanız orjinal Deadpool tişört tasarımları tam size göre. Erkek modasının vazgeçilmezi bol kesim tişörtler, Deadpool tasarımları ile renkleniyor. Reyonlardaki Deadpool tasarımlarının, yeni bir Deadpool filminin habercisi olmasını umut ediyoruz.

Peki Ya Gelenekselciler?

Modayı yakından takip etmek isteyip geleneksellikten vazgeçmek istemeyenler endişenlemesin. Erkek kapşonlu polarlar halen raflarda egemenliğini korumakta. Serin yaz akşamlarının kurtarıcısı polarlar, bünyelerinde karmaşık detaylara ihtiyaç duymadan alıcısını buluyor. Göz yoran detaylardan uzak Superman simgesiyle kahraman olabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkeği Çekici Kılan Dış Görünüş Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminin Vazgeçilmezleri: Takım Elbiseler

Editor

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Erkeklerin Hayır Diyemeyeceği 5 Aksesuar

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyim Sonbahar Kış Renkleri 2013-2014

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Mutlaka Kullanması Gereken 5 Aksesuar