12.4 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Erkek Takım Elbise Modası 2017

Bu yıl klasik sevenleri farklı tarzlar, iddialı renkler ve kesimler karşılıyor. Takım elbiselere yeni bir soluk kazandıran 2017 yılı cesur kesimler ile dikkat çekici bir klasik yorum kattığı erkek takım elbise kombinlerine yeni detaylar kazandırmışa benziyor. Klasik sevenler için lacivert ve siyah takım elbiselerin de unutulmadığı 2017 erkek modası kataloglarında, slim fit kesimlerle düzgün görünüm isteyenlere hitap eden modeller de bulunuyor. Spor şık tercihler için ağır klasikten kaçınanlara özel kesimlerin de bol karşınıza çıkacağı bu yıl özellikle farklı renk alternatifleri canlı bir görünüm kazandırıyor.

Spor Takım Elbise Kombinleri

spor-takim-elbise-modelleri-yeni.jpg

Takım elbisenin sadece klasik bir kıyafet olmadığını savunanlar için hem güçlü hem rahat bir görünüm oluşturan spor takım elbiseleri paça görünümü ve dar kesimleriyle ayrıca spor gömlek eklentileriyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Klasik renklerden sıkılanlar için desen ve renk seçeneklerinin çoğaltıldığı spor takım elbise seçeneklerinde siz de kendinize uygun kombini yaratırken cesur davranabilirsiniz.

2017-erkek-takim-elbise-modasi.jpg

Takım Elbise Yelekli Seçimler

Ağır ve güçlü görüntüyü kenara bırakmayanlar ve özel günlerde iddialı kombini ile dikkat çekmek isteyenler için yelekli takım elbiseler bu yıl da karşımıza çıkıyor. Özellikle renk bütünü oluşturan klasik kesimli modern görünüşlü takım elbiseler özel geceler için en başarılı seçenekler arasında.

Takım Elbise Slim Fit Trendleri

erkek-takim-elbise-onerileri.jpg

Takım elbise satın alırken bedene ve görünüme uygun seçim yapmak için ilk kural kesinlikle doğru parçaları bir araya getirmektir. Takım elbiseler için doğru paça boyu ve doğru renk sizin görünümünüzü doğrudan etkileyeceğinden alışverişinizde modaya uygun seçimler yapmanız yerinde olacaktır. Slim fit kesimlerin çok karşımıza çıktığı 2017 erkek takım elbise modasında siz de bu tarz bir kıyafet satın almak istiyorsanız spor yaparak ve beslenmenize dikkat ederek düzgün bir fizikle bu işe başlasanız iyi olacak. Zira slim fit kesimler düzgün vücutta harikalar yaratacağı gibi fit olmayan bedenlerde kusurları açığa çıkaracaktır.

Benzer Yazilar

2016 Yılının Gözde Erkek Parfümleri

Editor

Casual Giyim Hakkında Merak Edilen Her Şey

Editor

Kol Düğmeleri Hakkında Bunları Biliyor Musunuz

Editor

Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!

Editor

Gömlek Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Erkek Süet Ayakabı

Ahmet DOĞDU